Pri agresívnej jazde rozbil dve autá a ohrozil chodca, skončil v cele

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 29. januára 2023, 10:10

Štyri až 10 rokov za mrežami hrozí Trnavčanovi, ktorý agresívnou jazdou ohrozoval ostatné vozidlá, chodca a nakoniec rozbil dve autá. Dopravní policajti si vo štvrtok všimli auto Audi A8, ktoré v Hlohovci nerešpektovalo značku Stop a v jazde pokračovalo ďalej. Policajti zapli majáky, no vodič pridal plyn.

(Autor: Polícia SR - Trnavský kraj)

V rýchlej jazde potom pokračoval cez Ulice Železničná, Zábranie, Bezručova, opakovane prechádzal do protismeru a pri prejazde dvoch križovatiek ignoroval dopravné značky. Agresívnou jazdou ohrozil priamo chodca a ďalších najmenej šiestich vodičov prinútil náhle zmeniť smer jazdy. Na Bezručovej ulici narazil bez zjavnej snahy o zastavenie vozidla priamo do zadnej časti auta Škoda Octavia, pričom spôsobil škodu vo výške 15-tisíc eur, taktiež do pravého boku auta Peugeot 407 so škodou 1 000 eur a do stĺpiku brány s elektronickým senzorom, čím spôsobil škodu 200 eur.

Policajti mu založili putá a eskortovali ho rovno do policajnej cely. Keďže ho chytili opätovne, trnavský vyšetrovateľ ho obvinil nielen zo zločinu všeobecného ohrozenia, ale aj z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Zároveň predložil návrh, aby bol stíhaný väzobne. Do rozhodnutia súdu zostáva obvinený muž v policajnej cele.

(SITA)

164 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 08.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 8. decembra 2023
Meniny má Marína, zajtra Izabela