Českú komédiu uvidíte v premiére v Dome umenia

Na plátne sa objavia mená ako Eva Holubová, Jaroslav Dušek či Tomáš Klus. Česká filmová komédia Želanie k narodeninám prichádza do kín už 19. januára a vychutnať si ju budete môcť o 18.00 h v tento deň aj v najväčšom jednosálovom kine na Slovensku – v Dome umenia Piešťany.

V komédii Želanie k narodeninám sa objaví Eva Holubová či Jaroslav Dušek. © www.continental-film.sk

Líba – mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny – má okrúhle narodeniny. Tie sa vždy oslavujú v rodinnom kruhu, ale o tom, koľké to práve sú, sa nahlas v rodine nehovorí, takže je to tak trochu tajomstvo. To ale nie je jediné tajomstvo, ktoré rodina skrýva. Petr sa rozhodne, že prvýkrát po rokoch nebude oslavovať narodeniny s matkou. Predstiera chorobu a z rodinnej oslavy sa vyhovorí. Táto zdanlivo nevinná lož je však zásadnou chybou, ktorá spustí lavínu nečakaných udalostí, a tak sa celá veľká rodina namiesto pokojnej oslavy okrúhlych narodenín ocitne na ceste, kde jedna nepredvídateľná situácia predbieha druhú.

V komédii o tom, ako sa rodinná oslava môže zvrtnúť na divokú jazdu, pri ktorej si nikto nemôže byť istý vôbec ničím, si zahrala Eva Holubová, Jaroslav Dušek, David Švehlík, Simona Babčáková, Veronika Khek Kubařová, Matěj Hádek, Tomáš Klus, Igor Orozovič a ďalší. Želanie k narodeninám trvá 93 minút a je vhodné pre divákov od 12 rokov. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia, ktorá bude otvorená od piatka 13. januára

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila