Trnavská župa sa opäť uchádza o titul najatraktívnejšieho zamestnávateľa

Trnavský samosprávny kraj patrí aj tento rok medzi finalistov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ roka. Okrem trnavskej župy je v kategórii štátna a verejná správa nominovaných ďalších devätnásť zamestnávateľov z celého Slovenska vrátane troch samosprávnych krajov. O víťazovi rozhoduje verejnosť prostredníctvom online hlasovania na internetovej stránke najzamestnavatel.sk, ktoré trvá do konca roka 2022. Informovali o tom z odboru komunikácie kraja.

Ilustračné foto: am.

„Nominácia v prestížnej ankete nás opäť potešila. Vnímame ju ako ocenenie našej kontinuálnej snahy o zlepšovanie starostlivosti o zamestnancov. Šikovným ľuďom, a najnovšie aj vysokoškolákom, tak dávame priestor pre kariérny i osobnostný rast,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič. Pripomenul, že minulý rok sa župa v ankete umiestnila na druhom mieste.

Župa sa podieľa na komplexnom rozvoji trnavského regiónu, pričom obyvateľom kraja prináša aj nové a lepšie služby či produkty prostredníctvom realizácie zaujímavých projektov. „Pracovníci jej úradu koordinujú činnosť župných organizácií, medzi ktoré patria stredné školy, kultúrne inštitúcie, zariadenia sociálnych služieb či správa regionálnych ciest. Trnavský samosprávny kraj svojim zamestnancom ponúka atraktívne pracovné príležitosti a podmienky vrátane pravidelného hodnotenia a motivačného finančného odmeňovania,“ doplnil župný odbor komunikácie. Župa tiež podľa neho zaviedla onboardingový program ako súčasť náborového procesu. Prostredníctvom neho sa noví zamestnanci zoznámia s organizačnou kultúrou a lepšie začlenia do tímu. Novinkou je aj trainee program Mladí na úrade, prostredníctvom ktorého vysokoškoláci získavajú pracovné skúsenosti.

SITA

10 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 6. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Mikuláša, patróna detí. Meniny má Mikuláš.
  • 05.12.2023, 22:51
  • Dobré ráno, Piešťany!
Mnohí milovníci zvierat snívajú o tom, že by sa namiesto kancelárskej roboty či svojho iného regulárneho zamestnania každý deň starali…
  • 04.12.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je utorok 5. decembra. Tento deň je Svetovým dňom pôdy a Medzinárodným dňom dobrovoľníkov v ekonomickom a sociálnom rozvoji.…
  • 04.12.2023, 22:59
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 06.12.2023, 22:18
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 7. decembra 2023
Meniny má Ambróz, zajtra Marína