Trnavská župa sa opäť uchádza o titul najatraktívnejšieho zamestnávateľa

Trnavský samosprávny kraj patrí aj tento rok medzi finalistov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ roka. Okrem trnavskej župy je v kategórii štátna a verejná správa nominovaných ďalších devätnásť zamestnávateľov z celého Slovenska vrátane troch samosprávnych krajov. O víťazovi rozhoduje verejnosť prostredníctvom online hlasovania na internetovej stránke najzamestnavatel.sk, ktoré trvá do konca roka 2022. Informovali o tom z odboru komunikácie kraja.

Ilustračné foto: am.

„Nominácia v prestížnej ankete nás opäť potešila. Vnímame ju ako ocenenie našej kontinuálnej snahy o zlepšovanie starostlivosti o zamestnancov. Šikovným ľuďom, a najnovšie aj vysokoškolákom, tak dávame priestor pre kariérny i osobnostný rast,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič. Pripomenul, že minulý rok sa župa v ankete umiestnila na druhom mieste.

Župa sa podieľa na komplexnom rozvoji trnavského regiónu, pričom obyvateľom kraja prináša aj nové a lepšie služby či produkty prostredníctvom realizácie zaujímavých projektov. „Pracovníci jej úradu koordinujú činnosť župných organizácií, medzi ktoré patria stredné školy, kultúrne inštitúcie, zariadenia sociálnych služieb či správa regionálnych ciest. Trnavský samosprávny kraj svojim zamestnancom ponúka atraktívne pracovné príležitosti a podmienky vrátane pravidelného hodnotenia a motivačného finančného odmeňovania,“ doplnil župný odbor komunikácie. Župa tiež podľa neho zaviedla onboardingový program ako súčasť náborového procesu. Prostredníctvom neho sa noví zamestnanci zoznámia s organizačnou kultúrou a lepšie začlenia do tímu. Novinkou je aj trainee program Mladí na úrade, prostredníctvom ktorého vysokoškoláci získavajú pracovné skúsenosti.

SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína