Chcete luxusnú obývačku? Toto by vám v nej nemalo chýbať

  • Inzercia
  • 16. decembra 2022, 00:03

Obývacia izba je miestnosť, kde veľa ľudí trávi najviac času počas toho, keď sú doma (ak si odmyslíme spánok). Preto je pri zariaďovaní obývačky dôležitá otázka: ako docieliť, aby som sa v nej cítil dobre?

Autor: JRP Studio / Shutterstock.com

Luxusná kožená sedačka ako dominanta obývacej izby

Zároveň je obývacia izba miestnosťou, kde zvyčajne usádzame návštevy, takže v súvislosti s jej zariaďovaním je tu aj druhá otázka: ako docieliť, aby bola moja obývačka naozaj reprezentatívna? Na obe otázky sa vám teraz pokúsime dať odpoveď a zameriame sa na niektoré prvky obývačky, ktoré z nej urobia naozaj luxusné miesto.

A začnime hneď dominantou každej modernej obývačky a teda sedacou súpravou. Keď sa spomenie luxus a sedacia súprava, čo vám napadne? No samozrejme luxusné kožené sedačky. Žiadny iný druh sedačiek nenavodí luxusnejšiu atmosféru ako práve kožené sedačky. Naviac dokážu vydržať dlhé roky a ich údržba je maximálne jednoduchá.

Špičkový televízor, elegantné osvetlenie, či krb

Bežnou súčasťou obývačiek je aj televízor. Niekto si povie, že čím väčší, tým lepší. No na pohľad síce áno, keďže veľká telka naozaj pôsobí v obývacej izbe luxusne, ale pri výbere vhodnej uhlopriečky berte do úvahy aj vzdialenosť, z akej sa na TV budete dívať. Ak bude menšia, nemôžete mať úplne obrovský televízor. Zamerajte sa skôr na kvalitu obrazu, prípadne si dokúpte špičkové ozvučenie.

Čo sa obývacej steny týka, luxusne pôsobí ak má integrované LED osvetlenie. Takéto osvetlenie je aj praktické, získate dodatočný jemnejší zdroj svetla, napríklad k večernému sledovaniu filmov a seriálov. Na záver ešte tip pre ľudí, ktorí sa chystajú stavať rodinný dom a plánujú, že súčasťou ich obývačky bude aj krb. Už ste sa rozhodli aký obklad zvolíte? My sme jednoznačne za obklad krbu kameňom. Ten spĺňa všetky požiadavky, ktoré sa kladú na materiály, ktorými sa obkladajú krby a zároveň vyzerá luxusne a nadčasovo.

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia