Pátrajú po vodičovi nákladného auta, ktorý za obcou Banka zrejme spôsobil nehodu

Dopravní policajti žiadajú, kvôli nahlásenej nehode a spôsobenej škode na aute, aby sa vodič nákladného auta MANN prihlásil na políciu. K nehode došlo v stredu, 21. novembra o 12.50 h. v okrese Piešťany, v úseku cesty z Radošiny na obec Banka.

(Autor: FB polícia)

Vodič na aute VW Passat s bratislavským ev. číslom policajtom nahlásil dopravnú nehodu s neznámym vozidlom a vodičom. Podľa kamerových záznamov išlo o nákladné auto zn. Man. Vodič pri prejazde pravotočivej zákruty prešiel s prívesným vozíkom do protismeru, kde došlo k nárazu do zadnej časti osobného auta. Vodič nákladného auta si situáciu pravdepodobne nevšimol a v jazde pokračoval ďalej. Na vozidle vznikla predbežne škoda za 1000 eur.

Dopravní policajti preverili viaceré možnosti, no ani podľa zaistených záznamov nie je možné identifikovať evidenčné číslo vozidla.

„Ak ste máte akúkoľvek informáciu k vozidlu, k vodičovi, ktorý bol účastníkom nehody, kontaktujte nás najbližšom útvare polície, na číslo 158 alebo do súkromnej správy. Ďakujeme za pomoc,“ vyzýva polícia.

275 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 27. januára. Tento deň je Medzinárodným dňom pamiatky obetí holokaustu. Meniny má Bohuš.
  • 26.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Prvý tohtoročný sneh v horách Považského Inovca pocukroval aj náladu všetkých ľudí, ktorí sa vydali na v poradí už 37.…
  • 26.01.2023, 06:30
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany / Príroda / Región / Tip na výlet
V predchádzajúcom týždni riešili piešťanskí hasiči otváranie bytov a dopravné nehody, pričom pri jednej z nich záchranári ošetrovali zrazeného mladého…
  • 26.01.2023, 23:01
  • Krimi / Spravodajstvo
piatok, 27. januára 2023
Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz