Do Karla Rodena vstúpi duch indiána

Najväčšie jednosálové kino na Slovensku, Dom umenia, prináša v rámci 24. Piešťanského rendezvous aj tohtoročnú filmovú novinku. Je ňou snímka Indián, v ktorej si hlavnú úlohu zahral český herec Karel Roden. Film uvidíte vo štvrtok 24. novembra o 18.00 h.

Film Indián ukazuje, že na chamtivosť každý spravodlivo doplatí. © magicbox.sk

Indián je komédia odohrávajúca sa v súčasnosti. Opisuje hektický život zaneprázdneného finančníka Ondreja Jonáša (Karel Roden) a jeho rodiny, do ktorého vstúpi duch zomierajúceho starého indiánskeho náčelníka (Daniel Olbrychski).

Duch indiána sa snaží hlavného hrdinu presvedčiť na nový spôsob života, zmýšľanie a hodnoty, no nedarí sa mu to, a tak medzi nimi začne vnútorný boj. Ondrej svoj život vedie na vysokej úrovni a za peniaze si kúpil vždy všetko a všetkých. V istom okamihu pre neho peniaze strácajú a prestávajú mať cenu. Pre iných je to príležitosť vyťažiť z toho maximum a ukradnúť si čo najviac pre seba. Každý nakoniec na chamtivosť spravodlivo doplatí.

Film prináša zaujímavý boj osobností s vtipnými situáciami. Nenechajte si ujsť komédiu, ktorá ukazuje každodenné problémy, ale aj zábavné okamihy vyplývajúce zo sledu okolností. Okrem Karla Rodena uvidíte Juraja Kemku, Vlada Černého, Lukáša Latináka a mnohých ďalších.

Vstupenky v hodnote päť eur si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila