Žiaci z Banky sa stretli po 64 rokoch

  • Školy / História / Región
  • 14. októbra 2022, 23:01

Deväť bývalých žiakov zo Základnej školy z Banky sa po 64 rokoch stretlo počas posledného septembrového dňa v miestnom kultúrnom dome. Bolo to milé a veľmi dojemné stretnutie, kde sme si zaspomínali na prežité chvíle v školských laviciach.

Bývalí žiaci Základnej školy z Banky sa stretli v kultúrnom dome. (Autor: archív Emília Lepejová )

Touto cestou pozdravujeme pani učiteľku Marienku Hulmanovú, jedinú žijúcu z našich bývalých pedagógov. Vďaka Vám za všetko, čo ste nás naučili. 

Emília Lepejová

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia