Pohár priateľstva v stolnom tenise získal Marián Kováč

• Mladí dnes / Školy
  • 5. októbra 2022, 18:06

Centrum voľného času Ahoj Piešťany zorganizovalo v piatok 23. septembra v parku tretí ročník stolnotenisového turnaja neregistrovaných hráčov O pohár priateľstva.

Trojica najlepších stolných tenistov v treťom ročníku turnaja O pohár priateľstva. (Autor: CVČ Ahoj)

Turnaj bol limitovaný účasťou 20 hráčov, celkovo sa prihlásilo 13 mužov a tri ženy z piešťanského regiónu a dvaja zo zahraničia. Za pekného slnečného počasia boli účastníci rozdelení do štyroch základných skupín, z ktorých prví dvaja postúpili do štvrťfinále. Celkovým víťazom sa stal Marián Kováč, ktorý vo finále zdolal Mateja Šima 2:0 a obhájil titul spred dvoch rokov. Na treťom mieste skončil Ľuboš Balon z Jalšového, ktorý porazil Ľudovíta Bartovica 2:0 na sety.

Účastníci si na záver pochutnali na zákuskoch a na torte, ktorú opäť pripravila Milada Antalíková.