Pri Hornej Strede nabúral do zvodidiel

Na diaľnici pri Hornej Strede v utorok 27. septembra popoludní narazilo do zvodidiel osobné motorové vozidlo. Zranenej osobe najskôr piešťanskí hasiči poskytli prvú predlekársku pomoc a potom ju odovzdali záchranárom. Hasiči na havarovanom vozidle vykonali potrebné opatrenia.

(Autor: OR HaZZ Piešťany)

V ten istý deň vyrážali na Piešťanskú ulicu do Trebatíc, kde po nehode ostalo auto v poli asi päťdesiat metrov od cesty. O zranenú osobu sa postarali záchranári, hasiči im pritom asistovali.

Na Prašníku havarovalo v piatok 30. septembra nákladné auto s osobným. Nehoda sa zaobišla bez zranení. Pretože z poškodenej nádrže nákladiaka vytekala nafta, hasiči ju zlikvidovali perlitom.

V sobotu 1. októbra hasiči asistovali pri nehode na diaľnici pri Maduniciach. Vodičovi prekontrolovali auto a vykonali protipožiarne opatrenia, šofér si sám zabezpečil odťah.

Technickú pomoc vo forme merania úniku plynu vykonali hasiči v sobotu v noci v bytovom dome na Žilinskej ceste v Piešťanoch. Prístroje únik plynu nezaznamenali.

86 Shares

Najnovšie správy

Téma piešťanského aquaparku na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva opäť po dlhej dobe ožila. V rámci bodu, ktorý sa zaoberal aktualizáciou…
  • 23.02.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 25. februára 2024
Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor