Deti si vyberali z trinástich športov

Organizácia Happymove – pohyb s úsmevom už po tretí raz pripravila v piešťanskom HS Centre podujatie s názvom Vyber si svoj šport. Rodičia v sobotu 10. septembra prichádzali s deťmi do športového areálu a skúšali, ktorá aktivita by pre ich ratolesti bola najvhodnejšia.

(Autor: am)

Mladí športovci si mohli vyskúšať florbal, hádzanú, futbal, stolný tenis, ľahké atletické disciplíny, narábanie s tenisovou raketou, hádzanie na kôš a množstvo ďalších aktivít. Akcie sa totiž zúčastnila viac ako desiatka športových klubov: MHK Piešťany, Rugby Union Club Piešťany, HK Havrani, Plavecká škola – PPK, Piešťanské Čajočky, KVP Kúpele Piešťany, Bedminton Piešťany, Piešťanské Sojky, Waterski Club Piešťany, PFK Piešťany, AMAKids Slovensko a Orthos Gym. Za každé absolvované športové stanovište deti získali pečiatku a na záver ich čakala odmena.

Vychutnať si mohli aj ďalšie aktivity ako maľovanie na tvár, kúzelnícku a bublinovú šou, nafukovací hrad, tombolu, ukážku prvej pomoci, stolnotenisový trenažér či živú hudbu.  Výťažok z tomboly poputuje Jakubkovi z Piešťan so špeciálnymi potrebami.

61 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Móric, zajtra Zdenka