Kuriózna nehoda v Drahovciach, neznámy cyklista zhodil ženu na bicykli

  • Krimi / Spravodajstvo / Región
  • 12. augusta 2022, 14:11

Policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody dvoch cyklistov. Žena cyklistka skončila na zemi a ošetriť ju museli v piešťanskej nemocnici. Polícia hľadá svedkov, ktorý zrážku videli.

(Autor: Polícia SR - Trnavský kraj)

Šesťdesiatpäťročná cyklistka mala ísť na bicykli v nedeľu (7.8.2022) po Lipovej ulici v obci Drahovce. Okolo 15:30 ju mal z pravej strany predchádzať neznámy cyklista a pri tom ju zachytiť pravdepodobne bicyklom alebo rukou. Žena stratila rovnováhu a spadla na zem. Pri páde si poranila pravý členok.

Podľa informácií polície neznámy cyklista mal na sebe pravdepodobne športové cyklistické oblečenie a na hlave cyklistickú prilbu.  

„Ak ste boli svedkom tejto nehody, prípadne ste v tom čase videli nejakého cyklistu v danej oblasti, kontaktujte nás na bezplatnom telefónnom čísle 158, príďte osobne na dopravný inšpektorát v Piešťanoch alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj,“ vyzýva prípadných svedkov polícia.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda