Piešťanskí mladí hokejisti budú trénovať v Trnave a Novom Meste

V mládežníckom hokejovom klube HK Havrani Piešťany musia počas letných mesiacov riešiť aj zásadnú otázku. Keďže problém so zimným štadiónom v Piešťanoch sa ich bezprostredne dotýka, predstavitelia klubu museli riešiť, kde budú mladí hokejisti trénovať a hrať zápasy. Našťastie sa im na najbližšie týždne podaril nájsť „azyl“ v okolitých mestách.

Hráči HK Havrani Piešťany sa pod vedením svojich trénerov zúčastnili v prvom augustovom týždni hokejového kempu v Leviciach. (Autor: HK Havrani)

„Vedenie HK Havrani zabezpečilo tréningový proces pre svojich hráčov v spolupráci s Novým Mestom nad Váhom, kde nám vyšli v ústrety pre žiacke kategórie, dorast a predprípravku. Takisto prípravka má tréningy na celý august zabezpečené v Trnave, kde sme dokonca zabezpečili aj dopravu, čo v dnešnej dobe nie je jednoduché.

Počas nasledujúceho týždňa máme dohodnuté stretnutia v Senici a v Trnave, kde takisto by sme mali pokračovať v príprave pred nasledujúcou sezónou, pokiaľ mesto vyrieši problém so zimným štadiónom v Piešťanoch,“ ozrejmil nám situáciu šéftréner HK Havrani Radoslav Kolník.

145 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 22. septembra 2023
Meniny má Móric, zajtra Zdenka