Nemocnica: Pribudne desať nových toaliet

Leto je stvorené na skrášlenie nielen našich obydlí, ale už spravidla sa vynovujú aj školské, nemocničné alebo kancelárske priestory. V Nemocnici Alexandra Wintera v Piešťanoch v týchto dňoch počuť zvuk zbíjačky, rekonštruujú tu sociálne zariadenia.

V nemocnici aktuálne rekonštruujú sociálne zariadenia. Na detskom oddelení inštalovali tri klimatizačné jednotky. (Autor: FB NAW Piešťany)

„V našej nemocnici aktuálne prebieha na jednotlivých oddeleniach rekonštrukcia sociálnych zariadení za účelom zvýšenia komfortu pacientov. Čoskoro vás čakajú nové, zrekonštruované sociálne zariadenia. Rekonštrukciou vznikne celkovo desať nových sociálnych zariadení,“ uvádza sa na webovej stránke piešťanskej nemocnice.

Nie je to jediná prázdninová „stavebná“ aktivita. Pred pár dňami na detskom oddelení aj v dôsledku toho, že je tam malým pacientom i personálu v letných horúčavách teplo, namontovali tri klimatizačné jednotky.

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia