Nemocnica: Pribudne desať nových toaliet

Leto je stvorené na skrášlenie nielen našich obydlí, ale už spravidla sa vynovujú aj školské, nemocničné alebo kancelárske priestory. V Nemocnici Alexandra Wintera v Piešťanoch v týchto dňoch počuť zvuk zbíjačky, rekonštruujú tu sociálne zariadenia.

V nemocnici aktuálne rekonštruujú sociálne zariadenia. Na detskom oddelení inštalovali tri klimatizačné jednotky. (Autor: FB NAW Piešťany)

„V našej nemocnici aktuálne prebieha na jednotlivých oddeleniach rekonštrukcia sociálnych zariadení za účelom zvýšenia komfortu pacientov. Čoskoro vás čakajú nové, zrekonštruované sociálne zariadenia. Rekonštrukciou vznikne celkovo desať nových sociálnych zariadení,“ uvádza sa na webovej stránke piešťanskej nemocnice.

Nie je to jediná prázdninová „stavebná“ aktivita. Pred pár dňami na detskom oddelení aj v dôsledku toho, že je tam malým pacientom i personálu v letných horúčavách teplo, namontovali tri klimatizačné jednotky.

294 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 08.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 9. decembra 2023
Meniny má Marína, zajtra Izabela