Reklama na externej LED obrazovke je obojstranne výhodná

  • Inzercia
  • 26. júla 2022, 23:01

Marketing vo všetkých svojich podobách má veľký vplyv. Často je to práve dobrý marketing, ktorý rozhoduje o úspechu, či neúspechu. Preto mnohé spoločnosti neváhajú s investovaním značnej sumy do rôznych foriem reklamy.

Autor: khan3145 / Shutterstock.com

Stop fádnym bilbordom

Investícia do marketingu má totižto potenciál vysokej návratnosti v podobe vyšších ziskov. Pochopiteľne však svet marketingu nie je zaujímavý len z pohľadu zákazníka, ale aj z pohľadu toho, kto marketingové služby a priestor na reklamu ponúka.

Takýmto priestorom môže byť aj LED obrazovka. Ak si pozriete ponuku niektorej z firiem, ktoré sa zaoberajú výhodným predajom LED obrazoviek, rýchlo zistíte, že takýchto obrazoviek je niekoľko rôznych druhov. Medzi najpopulárnejšie patria exteriérové LED obrazovky, ktoré sú modernejšou a účinnejšou náhradou bilbordov.

Práve záplava bilbordov na našich uliciach a cestách je dôvodom, prečo stúpa dopyt po reklame na externých LED obrazovkách. Takáto reklama je totižto spôsobom, ako sa odlíšiť od konkurencie a zaujať potenciálnych zákazníkov.

Jednoduché ovládanie, minimálna údržba a rýchla návratnosť

A čo ponúkajú externé LED obrazovky ich majiteľom a teda poskytovateľom reklamy na nich? V prvom rade investíciu s rýchlou návratnosťou. Pri výhodne umiestnenej obrazovke a jej plnej vyťaženosti sa návratnosť pohybuje v rozmedzí 2 – 5 mesiacov.

Externé LED obrazovky pritom nevyžadujú žiadne zbytočné náklady. Zatiaľ čo pri zmene reklamy na bilbordoch je potrebné riešiť prenajímanie pracovných plošín a ďalšie veci, pri LED obrazovke vám stačí vedieť používať počítač a zobrazovanú reklamu zmeníte jednoducho.

A životnosť takejto obrazovky? Tá je v priemere 11 rokov a pritom okrem plánovaných kontrol nie je potrebná žiadna extra starostlivosť. Keďže externé LED obrazovky sú určené na vonkajšie použitie, sú skutočne odolné.

37 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 21. februára. Tento deň je Medzinárodným dňom turistických sprievodcov a Medzinárodným dňom materského jazyka. Meniny má Eleonóra.
  • 21.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 21. februára 2024
Meniny má Eleonóra, zajtra Etela