Zvlnený asfalt pri Tescu zatiaľ opravovať neplánujú

Vrbovská cesta je vstupnou bránou do mesta Piešťany nielen pre bežné automobily idúce z diaľnice, ale aj pre autobusy, kamióny a ďalšie ťažšie vozidlá. To sa prejavuje aj na stave vozovky, pričom na okružnej križovatke pri Tescu je už dlhšie obdobie výrazne zvlnený asfalt. Zatiaľ ho opravovať nebudú.

Okrem výjazdu smerom na diaľnicu je asfalt zvlnený aj v smere do mesta. (Autor: am)

Vrbovská cesta je súčasťou komunikácie druhej triedy s číselným označením 499. Od hraníc s Trenčianskym krajom až po hranicu s Nitrianskym krajom ju spravuje Trnavská župa. Zaujímalo nás, či plánuje túto nerovnosť v blízkej dobe opraviť. „Na predmetnej križovatke aktuálne neplánujeme realizovať rekonštrukcie. V rámci cesty II/499 sme realizovali rekonštrukciu mosta nad diaľnicou D1 pri Piešťanoch,“ uviedli z komunikačného oddelenia Trnavského samosprávneho kraja.

Namiesto toho sa na tejto ceste orientujú na ďalšie poškodené mostné prepojenie. „Na rovnakej ceste sa nachádza most cez potok Dudváh pred obcou Trebatice, ktorý je zahrnutý do plánov rekonštrukcií,“ doplnili. 

138 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 24. septembra. Meniny má Ľuboš, Ľubor.
  • 23.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 24. septembra 2023
Meniny má Ľubor, zajtra Vladislav