RE-PE-TE už v pondelok

Ludo Kuruc, Marcela Laiferová, Dušan Grúň, Marika Škultétyová, Karol Malý, Soňa Hanzl Kopčanová, LA FEMME – Marta Ďumbalová či Michaela Kukurová. Do Piešťan mieri RE-PE-TE a hity, ktoré nestarnú. Vypočuť si ich môžete v pondelok 20. júna o 19.30 h v Dome umenia.

Tanečný orchester jubilanta Pavla Zajáčka zahrá hity, ktoré nestarnú. (Autor: archív zoskupenia)

Slovenské hity a tanečná hudba z rokov, „keď kraľoval Duchoň“, v podaní tanečného orchestra a jubilanta Pavla Zajáčka i jeho vokálnych a inštrumentálnych sólistov zaznie v rámci 67. music festivalu Piešťany. Koncert je uvádzaný i k oslave životného jubilea Pavla Zajáčka, dlhoročného umeleckého šéfa tanečného orchestra, ktorý so svojimi hudobníkmi a sólistami účinkoval v jednom z najslávnejších programov Slovenskej televízie – RE-PE-TE. Programom bude sprevádzať obľúbený herec a moderátor Štefan Skrúcaný.

Vstupenky v hodnote 20 eur si môžete zakúpiť v Dome umenia Piešťany alebo v sieti Tickeportal. Rezervovať si ich môžete aj prostredníctvom portálu www.navstevnik.sk. 

91 Shares

Najnovšie správy

Dňa 15 augusta 2022 pred 12-tou hodinou bol na linku tiesňového volania ohlásený požiar rodinného domu vo Vrbovom. Po vykonanom…
  • 16.08.2022, 07:58
  • Spravodajstvo / Región
streda, 17. augusta 2022
Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena