RE-PE-TE už v pondelok

Ludo Kuruc, Marcela Laiferová, Dušan Grúň, Marika Škultétyová, Karol Malý, Soňa Hanzl Kopčanová, LA FEMME – Marta Ďumbalová či Michaela Kukurová. Do Piešťan mieri RE-PE-TE a hity, ktoré nestarnú. Vypočuť si ich môžete v pondelok 20. júna o 19.30 h v Dome umenia.

Tanečný orchester jubilanta Pavla Zajáčka zahrá hity, ktoré nestarnú. (Autor: archív zoskupenia)

Slovenské hity a tanečná hudba z rokov, „keď kraľoval Duchoň“, v podaní tanečného orchestra a jubilanta Pavla Zajáčka i jeho vokálnych a inštrumentálnych sólistov zaznie v rámci 67. music festivalu Piešťany. Koncert je uvádzaný i k oslave životného jubilea Pavla Zajáčka, dlhoročného umeleckého šéfa tanečného orchestra, ktorý so svojimi hudobníkmi a sólistami účinkoval v jednom z najslávnejších programov Slovenskej televízie – RE-PE-TE. Programom bude sprevádzať obľúbený herec a moderátor Štefan Skrúcaný.

Vstupenky v hodnote 20 eur si môžete zakúpiť v Dome umenia Piešťany alebo v sieti Tickeportal. Rezervovať si ich môžete aj prostredníctvom portálu www.navstevnik.sk. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 20. mája. Tento deň Medzinárodným dňom klinických experimentov, Medzinárodným dňom stepu a Svetovým dňom masmédií. Meniny má…
  • 20.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 21. mája. Tento deň je Svetovým dňom kultúrnej rozmanitosti pre dialóg a rozvoj. Meniny má Zina.
  • 21.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 21. mája 2024
Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána