Cyklistka si po náraze do otvorených dverí auta prepichla pľúca

  • Kraj / Spravodajstvo / Región
  • 16. júna 2022, 12:49

Trnavskí dopravní policajti vyšetrujú dve nehody, pri ktorých sa zranili dvojkolesoví účastníci cestnej premávky. Na Šulekovej ulici v Hlohovci narazila v pondelok 42-ročná cyklistka do otvorených dverí auta tak nešťastne, že si prepichla pľúca. Privolaná RZP ju podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antalovej urýchlene previezla do trnavskej nemocnice. 43-ročný vodič Škody Roomster si podľa zistení polície pred otvorením dverí auta neskontroloval situáciu, cyklistka tak nemala šancu vyhnúť sa nárazu. Vodičovi po nehode alkohol nezistili, presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

(Autor: FB polícia)

K ďalšej dopravnej nehode medzi obcami Šúrovce a Siladice v okrese Trnava volali policajtov v utorok ráno. Podľa prvotných informácií dostal 36- ročný vodič Škody Octavia upadol do mikrospánku a v mierne ľavotočivej zákrute prešiel do protismeru. Tam sa zrazil s motorkárom, ktorý jazdil na Honde CRF. Motocyklistu museli so zraneniami previezť do trnavskej nemocnice, kde sa podrobil okamžitej operácii. Dychové skúšky prítomnosť alkoholu u aktérov tejto nehody nepotvrdili. Vodičovi auta na mieste zadržali vodičský preukaz.

(SITA)

242 Shares

Najnovšie správy

Dňa 15 augusta 2022 pred 12-tou hodinou bol na linku tiesňového volania ohlásený požiar rodinného domu vo Vrbovom. Po vykonanom…
  • 16.08.2022, 07:58
  • Spravodajstvo / Región
streda, 17. augusta 2022
Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena