Hrať budú V rytme lásky

V malej sále Domu umenia Piešťany sa v piatok 10. júna uskutoční ďalší zo série koncertov, ktoré sa konajú pod hlavičkou 67. music festivalu Piešťany. O 19.30 h na pódium vystúpia Lucia Harvanová a Kiril Stoyanov v rámci predstavenia V rytme lásky.

Koncert sa uskutoční v piatok 10. júna o 19.30 h v Dome umenia. (Autor: archív umelcov)

Ide o originálne spojenie dvoch hudobníkov a zároveň životných partnerov, koncertnej majsterky orchestra Opery SND, huslistky Lucie Harvanovej, a hráča na bicích nástrojoch ako xylofón, marimba, vibrafón, člena orchestra Slovenskej filharmónie, Kirila Stoyanova. Predvedú sa v originálnych i aranžovaných skladbách pre toto komorné zoskupenie.

Počas koncertu zaznejú tóny z pera skladateľov ako Ladislav Burlas, Ľudovít Rajter, Astor Piazzolla, Béla Bartók, Wolfgang Reifeneder, Jules Massenet, Petar Hristoskov i Kiril Stoyanov.

Vstupenky v hodnote 12 eur si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia alebo online rezervovať na stránke www.navstevnik.sk.

14 Shares

Najnovšie správy

Dňa 15 augusta 2022 pred 12-tou hodinou bol na linku tiesňového volania ohlásený požiar rodinného domu vo Vrbovom. Po vykonanom…
  • 16.08.2022, 07:58
  • Spravodajstvo / Región
streda, 17. augusta 2022
Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena