Ako vybrať zdravotnú obuv do práce?

  • Piešťanský týždeň / Inzercia
  • 31. mája 2022, 12:34

Správny výber obuvi do práce má vplyv nielen na pohodlie nôh počas každodenného plnenia povinností. Ovplyvňuje aj ich budúci vzhľad a našu bezpečnosť, najmä kvôli tomu, že podlahy v nemocniciach a iných inštitúciách bývajú klzké. Pohodlná zdravotná obuv a ešte k tomu bezpečná je základ pracovného šatníka. V tomto príspevku sa bližšie pozrieme na ponuku pohodlnej
zdravotnej obuvi, predstavíme nové zaujímavé modely a poradíme, ako vybrať tú najvhodnejšiu pre vaše preferencie. Pozývame vás na prečítanie nášho minisprievodcu zdravotnou obuvou.

Najlepšia zdravotná obuv do práce – prečo je taká dôležitá?

Pracovná doba sestier a lekárov obvykle trvá mnoho hodín. Práca s pacientom môže byť veľmi náročná a vyčerpávajúca, preto sa oplatí zaistiť si čo najviac pohodlia. Následky zle zvolenej zdravotnej obuvi môžu byť nevratné alebo veľmi ťažko liečiteľné. Okrem nepohodlia a akútnej bolesti patria medzi najčastejšie dlhodobé následky zle zvolenej obuvi: kurie oká, opuchy, halluxy, poruchy kĺbov a kostí, výrony a zlomeniny. 

Recenzie dámskej zdravotnej obuvi

Ponuka zdravotnej obuvi v našom internetovom obchode neustále rastie. Nižšie predstavujeme päť zaujímavých modelov, ktoré stoja za pozornosť pri hľadaní pracovnej obuvi. Nájdete tu najlepšiu pracovnú obuv.

Zdravotná obuv Sunrise Uniforms

Biela zdravotná obuv je klasika v celej svojej kráse. Hodí sa ku všetkému a poskytujú čistý vzhľad. Model Sunrise Uniforms sa vyznačuje predovšetkým ľahkosťou. Zvýšená hrana podošvy zvyšuje bezpečnosť pri pohybe na rôznych povrchoch, znižuje riziko vyvrtnutia členka v prípade nepozorného polohovania nohy. Táto obuv je dostupná v bielej farbe za veľmi prijateľnú cenu. Dobre eliminuje otrasy, otvory v topánkach zaisťujú dokonalú cirkuláciu vzduchu.

Mrknite na to: Biele nemocničné topánky Easy Care

Farebná a potlačená lekárska obuv Schu’zz

V tomto prevedení vám chceme ponúknuť model Schu’zz vyrobený z pružného materiálu, a to Polaire. Jeho unikátnou vlastnosťou je prítomnosť špeciálnej, vyberateľnej fleecovej vložky, ktorá dodá vašim nohám príjemný pocit tepla. Preto je tento model ako stvorený pre chladné, jesenné a zimné smeny. Zároveň je ľahký, vzdušný a veľmi pohodlný. Perfektný pre športové štylizácie, najlepšie v kombinácii so zdravotnými nohavicami. Dôležité je, že sú k dispozícii aj modely s potlačou!

Mrknite na to: Malinové topánky Schuzz Polaire

Baleríny Feliz Caminar, model Manoletina

Baleríny sú medzi ženami už roky bez výnimky obľúbené. Sú ľahké a pohodlné a navyše vyzerajú dobre v kombinácii so všetkými kúskami dámskeho šatníka, ako s nohavicami, tak so šatami aj sukňami. V tomto prevedení Vám ponúkame balerínky vo verzii do práce, model španielskeho výrobcu zdravotnej obuvi Feliz Caminar. Aké sú vlastnosti tohto modelu? V prvom rade sú to nepremokavé topánky, podrážka má protišmykové vlastnosti a špeciálna stielka Coolmax zaisťuje pocit sviežosti po celý deň. Dôležité je, že výroba týchto topánok prebieha šetrne k prírodnému prostrediu (pri tomto procese nie sú použité žiadne škodlivé látky). V súčasnej dobe je v našom obchode tento model dostupný v bielej, čiernej a fialovej farbe.

Mrknite na to: Topánky Feliz Caminar manolentina fialovej

Farebná zdravotná obuv Feliz Caminar

Pokiaľ chcete svoje tlmené pracovné štylizácie oživiť do práce, oplatí sa siahnuť po zdravotných papučiach v intenzívnej farbe! Modely Feliz Caminar sa vyznačujú predovšetkým nízkou hmotnosťou, vďaka ktorej nedochádza k preťažovaniu chodidiel. Majú tiež pohodlné nastavenie (pätný pásik) zaisťujúce stabilizáciu a dobré prispôsobenie nohám a špeciálne ventilačné otvory, vďaka ktorým udržíte hygienu na patričnej úrovni. Dôležité je, že tieto topánky vyzerajú skvele na nohách! V súčasnej dobe sú k dispozícii v čerešňovej, morskej modrej, tmavo modrej a tmavo zlatej farbe. Je z čoho vyberať!

Mrknite na to: Zdravotná obuv Caminar Flotantes tmavo zlatá

Kožená zdravotná obuv Buxa

Perfektnou ponukou pre dámy, ktoré sa chcú o svoje nohy špeciálne starať, je zdravotná lekárska obuv Buxa z radu PROFESSIONAL, vyrobená z najkvalitnejšej kože. Mäkká, anatomická vložka, ktorá obuv vypĺňa, má až 3 zóny, ktoré podporujú klenbu chodidla. Vďaka tomu ju udrží v prirodzenej polohe a prídavná, syntetická huba na vypchávke zvyšuje komfort chôdze. Dôležité je, že koža vo vnútri obuvi je pokrytá špeciálnou vrstvou na zvýšenie komfortu čistenia.

Mrknite na to: Zdravotná obuv Buxa model mini kvety

Zdravotná obuv – módna a pohodlná

Pracovná obuv by mala byť predovšetkým pohodlná, aby pociťované nepohodlie neovplyvňovalo efektivitu práce. Špeciálna zdravotná obuv je pre túto rolu ako stvorená, pretože zaisťuje bezpečnosť, nespôsobuje deformáciu chodidiel a umožňuje udržiavať optimálnu úroveň ventilácie. Veľký výber modelov zároveň umožňuje vybrať si obuv ako k nohaviciam, tak k sukni a šatám. 

inzercia

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda