Jozef Hollý mieri do Piešťan

V Dome umenia Piešťany je na sobotu 14. mája pripravené vystúpenie klavírneho virtuóza. Jozef Hollý prichádza predviesť svoju Piano show, v ktorej zaznejú známe skladby z dávnejšej umelcovej tvorby, ale aj novinky.

Klavírny virtuóz predvedie svoju šou v sobotu 14. mája v Dome umenia. foto: Piano show

Piano show sa mala uskutočniť už 8. decembra 2020 a 20. novembra 2021, no z dôvodu pandémie bolo predstavenie presunuté. Zakúpené vstupenky však zostávajú v platnosti.

Slovenský klavírny virtuóz Jozef Hollý, ktorý je doma v každom hudobnom štýle, vyráža znova medzi svojich fanúšikov. Po úspešnej koncertnej šnúre si opäť pripravil strhujúcu energiou a emóciami nabitú Piano show. Okrem neho v programe účinkujú: Peter Szabo (basgitara), Palo Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy), Ján Kopčák (saxofón), Andrej Urminský (gitara) a Sláčikové kvarteto pod vedením Petra Frkala (violončelo).

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia, v sieťach Predpredaj a Ticketportal alebo rezervovať prostredníctvom webovej stránky navstevnik.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda