Týždeň v znamení dopravných nehôd

  • Piešťanský týždeň / Piešťany / Spravodajstvo
  • 11. mája 2022, 08:25

V utorok 3. mája podvečer sa na ceste za Krakovanmi v smere na Ostrov stala dopravná nehoda dvoch osobných áut a dodávky.

Nik z posádok sa nesťažoval na zranenia. Hasiči označili cestu kužeľmi, na autách vykonali potrebné opatrenia a po zdokumentovaní nehody cestu upratali od úlomkov z áut.

Ďalšiu nehoda bola tiež v Krakovanoch. V stredu 4. mája dopoludnia bola následkom zrážky dvoch áut a kamiónu cesta neprejazdná. Hasiči poskytli zranenej osobe jedného z áut prvú predlekársku pomoc a potom vykonali všetky potrebné opatrenia. Asistovali i odťahovke pri naložení havarovaného auta, aby sa cesta čím skôr spojazdnila.

V ten istý deň na Piešťanskej ulici v Sokolovciach narazila vodička do stojaceho auta, pričom utrpela ľahké zrananie. Hasiči jej poskytli predlekársku pomoc a potom ju odovzdali záchranárom. Na oboch havarovaných autách vykonali protipožiarne opatrenia a vytečené škodliviny zneutralizovali.

V nedeľu piešťanskí hasiči riešili ekologický zásah. Na parkovisku na Detskej ulici v Piešťanoch vytekal z nepojazdného auta značky Citroen Xsara, olej. Hasiči škodliviny odstránili.

(vd)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda