Muž v tmavom oblečení podľahol zrážke, polícia pátra po jeho totožnosti

Policajti vyšetrujú okolnosti nočnej nehody, ktorá si vyžiadala život neznámeho muža. Polícia žiada o pomoc pri jeho stotožnení.

Polícia SR - Trnavský kraj

Dnes, krátko po polnoci, mal na ceste I. triedy pri obci Žlkovce sedieť v strede jazdného pruhu neosvetlený muž. V tom čase išiel od obce Červeník smerom na Trnavu 55-ročný vodič na aute Škoda Fabia. Na osobu v tmavom oblečení vodič už nestihol zareagovať a spredu do neho narazil.

Pri zrážke utrpel chodec zranenia, ktorým namieste podľahol. Policajti podrobili vodiča dychovej skúške, s negatívnym výsledkom. To, či mohol byť chodec pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať z jeho krvi.

Obeťou nehody bol muž približne vo veku 30 až 40 rokov, na sebe mal oblečené čierne tričko, modré rifle a čierne topánky. Pri sebe mal dioptrické okuliare s tenkým, červeno-čiernym rámom. Osoba bola strednej postavy a vlasy mala v zadnej časti hlavy zostrihnuté do minimálnej dĺžky s tvoriacou sa plešinou. Na tvári mal muž jemné, začínajúce strnisko. Pri obhliadke neboli nájdené žiadne osobné veci ani doklady, ktoré by ho mohli pomôcť identifikovať.

Ak ste muža podľa popisu spoznali, alebo viete o niekom, kto sa v noci nevrátil domov, zavolajte na policajné číslo 158, alebo napíšte správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda