Obľúbený Jarný DOMOSS deň je späť!

  • Inzercia
  • 20. apríla 2022, 06:59

Jar je v plnom prúde a to znamená, že je skvelý čas na nové začiatky. Svieži vzduch a slnečné počasie volá do záhrad, v ktorých na nás nečaká len práca, ale aj príjemné posedenia s priateľmi. V domácnostiach sa začína jarné upratovanie a podmienky na šport v prírode sú priam ideálne. Všetky tieto aktivity sa robia lepšie a ľahšie, ak máte k dispozícii tých správnych pomocníkov. Na Jarnom predvádzacom DOMOSS dni, ktorý sa koná v piatok 22. apríla v predajni DOMOSS na Bratislavskej ceste v Piešťanoch, nájdete množstvo inšpirácie, ako si vniesť do každodenného života nový vzduch.

(Autor: domoss)

Nech už zháňate čokoľvek, prídete si na svoje. Vystavené modely spotrebičov, nábytku či techniky od renomovaných značiek si budete môcť obzrieť priamo v akcii, prípadne vyskúšať. Záhradkári sa určite radi pristavia pri širokej ponuke kosačiek. U nás nájdete elektrické, benzínové či akumulátorové kosačky, ale aj záhradné malotraktory.

Starostlivosť si zaslúži nielen záhrada, ale i domácnosť. Aj jarné upratovanie môžete zvládnuť s úsmevom, pokiaľ vám ide ľahko od ruky a nemusíte sa trápiť s drhnutím odolných škvŕn. S parnými tlakovými čističmi od Kärcher umyjete a vyčistíte okná jedným ťahom, zbavíte sa nánosov na omietke či zámkovej dlažbe, ale aj dôkladne vyčistíte pneumatiky od zimných posypov. Priamo na mieste si budete môcť prezrieť i najnovší model vysávača od značky Samsung. Pokiaľ vás zaujímajú tipy pre modernú SMART domácnosť, nenechajte si ujsť vystavenú ponuku práčok, sušičiek, chladničiek, rúr alebo odsávačov pár. Upúta vás aj zariadenie do kúpeľne od svetových značiek.

Dobré jedlo je základ. Pokiaľ sa stotožňujete s týmto výrokom, určite sa zastavte pri predvádzaní kuchynských spotrebičov. Uvidíte ukážky varenia priamo v praxi a v predajni na vás čakajú spotrebiče na výrobu cukrovej vaty či popcornu. Zrejme najväčším lákadlom je však samotná ochutnávka jedál a nápojov. Záhradný gril značky Campingaz sa vám priamo na mieste predstaví v plnej paráde, stačí nasledovať vôňu a nájdete šťavnaté mäso či zeleninu, ktoré budú čakať len na vašu ochutnávku. Nezabudnite sa zastaviť i pri teplovzdušnej fritéze ETA a na vlastnej koži si skúsiť čaro zdravšieho fritovania bez oleja. Čo nesmie chýbať na záver? Samozrejme, šálka voňavej kávičky. Tú budete môcť ochutnať pripravenú na modernom kávovare Phillips.

Pokiaľ by ste mali výčitky z toľkých pôžitkov, zastavte sa pri stánku Hansgrohe. Vyskúšajte si cyklotrenažér a spáľte prebytočné kalórie. Pokiaľ preferujete aktívnu formu odpočinku, pri ktorom si užijete čerstvý vzduch a jarnú prírodu, odporúčame elektro bicykle. Ak náhodou nebudete do kopcov vládať, potiahnu za vás. V meste využijete elektrické kolobežky, ktoré predstavujú ekologickú, praktickú a rýchlu formu prepravy.

Príďte v piatok 22. apríla 2022 od 10:00 do 17:00 na Jarný predvádzací DOMOSS deň a môžete si vyskúšať záhradnú techniku či prezrieť ukážky fungovania malých aj veľkých spotrebičov. Okrem iného na vás čakajú špeciálne ceny na obľúbené produkty v rámci Dní zliav. Užite si s nami príjemný deň, ochutnávky jedál pripravených na špičkových spotrebičoch a nakúpte za výhodné ceny. Tešíme sa na vás.

(inz)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 23. mája. Tento deň je Svetovým dňom korytnačiek. Meniny má Želmíra.
  • 23.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 24. mája. Tento deň je Európskym dňom národných parkov. Meniny má Ela.
  • 24.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 22. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Meniny má Júlia, Juliana.
  • 22.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 24. mája 2024
Meniny má Ela, zajtra Urban