Druholigoví hokejisti ŠHK 37 prehrali s Partizánskym

Po opätovnom reštarte druhej hokejovej ligy hokejisti ŠHK 37 v sobotu privítali HK Iskra Partizánske. Súboj tabuľkových susedov však lepšie vyznel pre hosťujúci celok, ktorý v Piešťanoch zvíťazil 7:3.

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany nestačili na tabuľkového suseda, podľahli mu 3:7. (Autor: FB ŠHK 37 Piešťany )

Nevydarený úvod zápasu sa podpísal nad dvomi gólmi vstrelenými do piešťanskej bránky tesne pred koncom tretej minúty. Partizánske navyše pridalo gól ešte počas vlastného oslabenia a súper po takmer šiestich minútach hry viedol 3:0. Zverenci trénera Róberta Paradiho sa vrátili do zápasu gólmi Daráša a Beňačku. Partizánske ešte stihlo odskočiť na 4:2 gólom Tvrdíka.

Skóre sa hokejistom ŠHK 37 neskôr podarilo len skorigovať gólom Fedora na 3:4. Od druhej polovice zápasu už domáci nedokázali odpovedať na góly súpera, a tak Tupý, Káčer a Gašparovič uzavreli konečné skóre na 3:7.

ŠHK 37 Piešťany – Iskra Partizánske 3:7 (2:4, 1:1, 0:2)

Góly/asistencie ŠHK 37: 9:25 Daráš (Lušňák, Imrich), 13:14 Beňačka (Lušňák, Scheuer), 26:56 Fedor (Lušňák)

Zostava Piešťan: Šándor, Vacula – Benik, Imrich, Líška, Burian, Scheuer, Sloboda – Bárta, Soós, Daráš – Fedor, Lantoš, Mikolášek – Turan, Lušňák, Lapin – Less, Maroš