Najdlhšie manželstvá Piešťan a Trnavy

  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Kultúra a spoločnosť / Spravodajstvo
  • 4. januára 2022, 14:13

Centrum pomoci pre rodinu aj v roku 2022 hľadá najlhšie trvajúce manželstvá z Trnavy i z Piešťan. Tento rok sa uskutoční oceňovanie po tretíkrát v Trnave a druhý raz v Piešťanoch.


Hľadajú sa manželia, ktorí to spolu "tiahnu" už tak dlho, ako napríklad manželia Benkovci. (Autor: Lipovský)

O spolupráci oboch miest hovorí organizátor a ideamaker oceňovania Michal Lipovský z Centra pomoci pre rodinu:“ Ak viete o ľuďoch, ktorí tvoria šťastný manželský pár už desiatky rokov, dajte nám o nich vedieť. Do výnimočného oceňovania ich môže prihlásiť rodina,  priatelia, známi či susedia. V minulom roku sme dostali z oboch miest vyše 50 nominácii a ocenilo sa šesť manželských párov a dva manželské páry In memoriam.“

Aj tento rok sa môžu nominovať dlhotrvajúce žijúce manželské páry. Môžu sa zapojiť aj tie páry, ktoré boli nominované v predošlých ročníkoch, ale ocenenie ešte nedostali. Cenu In memoriam udelí Centrum pomoci pre rodinu tým párom, v ktorých jeden z dvojice naveky odišiel, alebo zomreli obaja z manželov dodáva Michal Lipovský organizátor oceňovania. 

Najdlhšie trvajúce manželstvá z Trnavy a Piešťan prihlasujte do 6. februára 2022 cez dotazník. Dotazníky nájdete na web stránke https://www.cppr.sk/2022/hladame-manzelov-na-ocenovanie/ Veríme, že oceňovanie by sa mohlo realizovať v čase 14. februára čo je deň sv. Valentína. 

M. Lipovský

141 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 22. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Meniny má Júlia, Juliana.
  • 22.05.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 23. mája. Tento deň je Svetovým dňom korytnačiek. Meniny má Želmíra.
  • 23.05.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 23. mája 2022
Meniny má Želmíra, zajtra Ela