Trnavský kraj zabezpečí víkendové očkovanie opäť vo všetkých okresných mestách, v Piešťanoch už v piatok

  • Kraj / Piešťany / Spravodajstvo
  • 24. novembra 2021, 11:28

Trnavský samosprávny kraj ponúkne počas víkendu očkovanie proti COVID-19 opäť vo všetkých siedmich okresných mestách pre registrovaných aj neregistrovaných záujemcov. Ako informoval odbor komunikácie Úradu Trnavského samosprávneho kraja, už v piatok 26. novembra bude v Mestskej športovej hale v Galante a v obchodných domoch Tesco v Trnave a v Piešťanoch k dispozícii jednodávková vakcína Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson pre záujemcov od 18 rokov.

Celkovo až 387 záujemcov v sobotu zaočkovali v piešťanskom nákupnom centre jednodávkovou vakcínou Jenssen. (Autor: pror)

V sobotu budú očkovať vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Trnave na Sibírskej ulici a v Dunajskej Strede na Námestí sv. Štefana. V Dunajskej Strede bude dopoludnia k dispozícii vakcína Comirnati od konzorcia Pfizer/BioNTech a popoludní vakcína Janssen. V Trnave budú dopoludnia očkovať vakcínou Moderna a popoludní vakcínou od Pfizer/BioNTech. V sobotu sa bude ďalej očkovať v obchodných domoch Tesco v Trnave, Hlohovci, Piešťanoch a Senici, v Mestskej športovej hale v Galante a v ZUŠ v Skalici, všade jednodávkou vakcínou Janssen.

V nedeľu bude otvorené veľkokapacitné očkovacie centrum v Trnave na Sibírskej ulici s vakcínami Janssen a Comirnati.

Počas minulého víkendu bolo v očkovacích miestach Trnavského samosprávneho kraja podaných 7 271 vakcín Comirnati, Moderna a Janssen záujemcom vo veku od 12 rokov. Z toho bolo takmer 3 500 prvých dávok vakcín, 143 druhých a tretiu dávku dostalo 3 660 ľudí.

(SITA)

69 Shares

Najnovšie správy

Od otvorenia spracovala piešťanská kompostáreň 3800 ton biologicky rozložiteľného odpadu a 525 ton dreva. Najväčším sklamaním jej pracovníkov je, čo…
  • 03.12.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2021, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 3. decembra 2021
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora