Radosť i sladkosť prinesie Mikuláš z Vrbového

Vrbovský Mikuláš sa chystá vyraziť do domácností. Spolu s čertom a anjelom budú rozdávať deťom radosť, ale aj balíčky. O to sa od 3. do 5. decembra postará Parlament mladých mesta Vrbové.

Vrbovský Mikuláš už teraz vie, že pocestuje aj do Prašníka, Šípkového či Piešťan. (Autor: PMMV)

Po vlaňajšom mikulášskom úspechu sa jeho členovia rozhodli, že i tento rok vyrazia do rodín potešiť najmenších. „Mikuláš bude chodiť spolu s čertom a anjelom, pričom rodičia si môžu u nás zabezpečiť balíčky, ktoré deti dostanú,“ uviedol Dušan Sabo, predseda mládežníckeho parlamentu, a priblížil, že balíčky budú v mechu a deti si ich budú ťahať.

Vrbovčania si stanovili 15-minútové intervaly na domácnosť, pričom vyrážať budú od piatka do nedele vždy od 13. do 20. hodiny. Zájdu aj mimo Vrbového. „Vieme sa dohodnúť na lokalitách. Už teraz máme nahlásený Prašník, Šípkové, samozrejme Vrbové, na ktoré máme vyčlenenú celú nedeľu. Takisto pôjdeme do Piešťan, to máme v pláne v sobotu,“ povedal Sabo, podľa ktorého členov parlamentu teší, že už teraz si ich objednávajú tí, u ktorých boli minulý rok, a to so slovami, že sa im páčilo. Kontakt na Mikuláša nájdete aj na faceboovej stránke Parlamentu mladých mesta Vrbové. 

65 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 25. januára. Tento deň je Sviatkom obrátenia Pavla. Meniny má Gejza.
  • 25.01.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 24. januára. Tento deň je Dňom komplimentov a Sviatkom sv. Františka Saleského. Meniny má Timotej.
  • 24.01.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Mesto Piešťany vyčlenilo v rozpočte na tento rok peniaze na rekonštrukciu autobusovej zastávky v mestskej časti Kocurice. Tá je dlhodobo…
  • 24.01.2022, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 25. januára 2022
Meniny má Gejza, zajtra Tamara