Centrum Voľného Času Ahoj Piešťany zorganizovalo kvalifikáciu v malom futbale pre starších žiakov

  • Školy / Piešťany / Šport / Región
  • 23. októbra 2021, 08:54

Počas slnečného dopoludnia v piatok 22. októbra si v malom futbale zmeralo sily päť základných škôl z piešťanského okresu a to ZŠ Vajanského, ZŠ Scherera, ZŠ s MŠ Banka, ZŠ Chtelnica, ZŠ Drahovce. Kvalifikácia sa hrala turnajovým systémom, kde hrali každý s každým. Najlepší traja z turnaja postúpili do finále malého futbalu, ktoré je na pláne budúci rok.

(Autor: CVČ Ahoj)

Najlepšie turnaj zvládli starší žiaci zo základnej školy Banka, ktorý neprehrali ani jeden zápas čím si vybojovali priami postup do finálového turnaja. Ostatné školy bojovali do až do posledného kola o ďalšie 2 postupové miesta.

Posledný zápas hrali ZŠ Scherera proti ZŠ Chtelnica a ZŠ Vajanského proti ZŠ Drahovce. V prvom spomínanom zápase zvíťazila a postúpila ZŠ Scherera a v druhom zápase zvíťazila a postúpila ZŠ Drahovce. Konečné poradie kvalifikácie bolo nasledovné: 1. ZŠ s MŠ Banka, 2. ZŠ Drahovce, 3. ZŠ Scherera, 4. ZŠ Vajanského, 5. ZŠ Chtelnica.

CVČ Ahoj Piešťany

56 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2021, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Od otvorenia spracovala piešťanská kompostáreň 3800 ton biologicky rozložiteľného odpadu a 525 ton dreva. Najväčším sklamaním jej pracovníkov je, čo…
  • 03.12.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 3. decembra 2021
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora