Módna prehliadka v kúpeľoch

Piešťanské kúpele žili módou. Vo štvrtok 30. septembra sa v priestoroch foyeru hotela Esplanade konala módna prehliadka.

Medzi modelkami sa predviedla aj speváčka Marcela Laiferová. (Autor: am)

Elegantná móda pre všetky príležitosti, pre štíhle i plnoštíhle, s možnosťou výhodného nákupu. To sa stalo lákadlom mnohých kúpeľných hostí, ktorí sa prišli pozrieť na kúsky značky Marina Rinaldi. Aby si prítomní vychutnali módnu prehliadku naplno, v pozadí hrali známe piesne, ktoré si návštevníci mohli pod rúškami schuti pospevovať.

Popoludním v hoteli Esplanade sprevádzala slovenská herečka, modelka a moderátorka Karin Majtánová a medzi modelkami sa predviedla aj známa speváčka a lekárka Marcela Laiferová. Hostia si dámy a ich outfity nadšene fotili a po skončení programu mohli obohatiť svoj šatník o nové kúsky.

32 Shares

Najnovšie správy

Od otvorenia spracovala piešťanská kompostáreň 3800 ton biologicky rozložiteľného odpadu a 525 ton dreva. Najväčším sklamaním jej pracovníkov je, čo…
  • 03.12.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2021, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 4. decembra 2021
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora