Ukradli makety policajtov z diaľničného nadjazdu v Piešťanoch

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 7. októbra 2021, 09:54

„Prejavovať sympatie k policajnému zboru je síce pekné a my si to veľmi vážime. V tomto prípade sa ale náš „fanda“ dopustil trestného činu,“ píše polícia na sociálnej sieti.

ilustračné foto (Autor: Polícia SR - Trnavský kraj)

„Ešte by sme možno mali pochopenie, keby si niekto jedného policajta požičal, ale zobrať dvoch, celú hliadku, to už zaváňa kadečím. A nehovoríme o tom, že naša papierová podoba chýba aj stavebnej firme, ktorá do nás zainvestovala nemalé peniaze. Umiestnenie makiet na diaľničnom nadjazde pri meste Piešťany ich stálo viac ako 600 eur,“ dopĺňajú informácie policajti.

Zmiznutie makiet policajtov vyšetrujeme polícia ako prečin krádeže a naďalej po „kolegoch“ intenzívne pátra.

„Pokiaľ chcete mať doma policajta v životnej veľkosti, staňte sa jedným z nás a vašu maketu si môžete vystaviť priamo v obývačke,“ uvádza polícia trnavského kraja na sociálnej sieti.

FB Polícia SR – Trnavský kraj

857 Shares

Najnovšie správy

Od otvorenia spracovala piešťanská kompostáreň 3800 ton biologicky rozložiteľného odpadu a 525 ton dreva. Najväčším sklamaním jej pracovníkov je, čo…
  • 03.12.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2021, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 4. decembra 2021
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora