Nehody na Detvianskej ulici a opäť aj na diaľničnom nadjazde

Piešťanskí profesionálni hasiči aj v uplynulom týždni zasahovali pri dopravných nehodách na diaľničnom nadjazde na výpadovke z Piešťan do Vrbového, ktoré sú spôsobené najmä zmenou dopravného značenia z dôvodu rekonštrukcie nadjazdu. Za týždeň išlo o dve nehody, kde v osádkach automobilov boli prítomné i malé deti.

Pri nehode na križovatke na Detvianskej ulici skončilo auto na boku. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

K nehodám na diaľničnom nadjazde na výpadovke na Vrbové dochádza najmä po zotmení, keď sa sťaží orientácia vodičov v dočasnom dopravnom značení. K jednej došlo krátko pred deviatou večer v utorok 14. septembra, k druhej v piatok o jednej hodine v noci. Našťastie, obe nehody sa zaobišli bez vážnejších zranení.

Na diaľničnom nadjazde dochádza k nehodám najmä po zotmení, keď sa sťaží vodičom orientácia v dočasnom dopravnom značení.

Hasiči poskytovali pomoc aj pri dopravnej nehode na križovatke ciest Detvianska a Dubová v starých Piešťanoch, kde jedno z dvoch áut skončilo na boku. Nehoda sa zaobišla bez zranení a škody boli len materiálne.

61 Shares

Najnovšie správy

So slzami v očiach a piesňou na perách sme sa v sobotu 21. septembra rozlúčili s Antóniou Mitošinkovou z Krakovian.
  • 23.10.2021, 09:49
  • Kultúra a spoločnosť / Región
Stredisko verejnej zelene Služieb mesta Piešťany skrášľuje mesto aj počas jesene. Nejde len o orezy stromov a kríkov či kosenie…
  • 23.10.2021, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
sobota, 23. októbra 2021
Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava