Nehody na Detvianskej ulici a opäť aj na diaľničnom nadjazde

Piešťanskí profesionálni hasiči aj v uplynulom týždni zasahovali pri dopravných nehodách na diaľničnom nadjazde na výpadovke z Piešťan do Vrbového, ktoré sú spôsobené najmä zmenou dopravného značenia z dôvodu rekonštrukcie nadjazdu. Za týždeň išlo o dve nehody, kde v osádkach automobilov boli prítomné i malé deti.

Pri nehode na križovatke na Detvianskej ulici skončilo auto na boku. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

K nehodám na diaľničnom nadjazde na výpadovke na Vrbové dochádza najmä po zotmení, keď sa sťaží orientácia vodičov v dočasnom dopravnom značení. K jednej došlo krátko pred deviatou večer v utorok 14. septembra, k druhej v piatok o jednej hodine v noci. Našťastie, obe nehody sa zaobišli bez vážnejších zranení.

Na diaľničnom nadjazde dochádza k nehodám najmä po zotmení, keď sa sťaží vodičom orientácia v dočasnom dopravnom značení.

Hasiči poskytovali pomoc aj pri dopravnej nehode na križovatke ciest Detvianska a Dubová v starých Piešťanoch, kde jedno z dvoch áut skončilo na boku. Nehoda sa zaobišla bez zranení a škody boli len materiálne.

61 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
  • 26.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 28. septembra 2023
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela