Hasiči chytali hada v nemocnici, zasahovali aj pri čelnej zrážke

Piešťanskí hasiči minulý týždeň odchytávali hada na internom oddelení Nemocnice A. Wintera, zasahovali pri čelnej zrážke dvoch osobných automobilov v smere na Drahovce a mali aj niekoľko technických zásahov.

Piešťanskí hasiči asistovali v piatok 3. septembra pri čelnej zrážke dvoch áut v smere na Drahovce. (Autor: FB Dopravný servis - Piešťany a okolie)

Netradičný úlovok mali na starosti hasiči pri stredajšom zásahu v nemocnici. Z interného oddelenia im nahlásili pohyb neznámeho druhu hada, pravdepodobne išlo o nejedovatú užovku. Zásahová jednotka hada odchytila na chodbe oddelenia a neskôr vypustila naspäť do prírody.

Hasiči taktiež asistovali pri znášaní osoby v bezvedomí z druhého poschodia na Lipovej ulici. Technický zásah ich čakal po poruche vozidla na Krajinskej ceste, ktorému na vozovku vytiekol olej. Na Jazernej ulici hasili v piatok 3. septembra požiar kríkov a haluziny v lesíku a o deň neskôr si poradili so zvaleným konárom ponad cestu smerom z Piešťan na Kocurice.

Aj čelná zrážka dvoch osobných motorových vozidiel smerom z Piešťan na Drahovce sa, našťastie, skončila len s ľahkými zraneniami bez vážnych následkov.

37 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Zdenka, zajtra Ľubor