Radnica spustila požičovňu bicyklov

Mesto Piešťany zriadilo prevádzku bezplatnej požičovne bicyklov. Desať mestských bicyklov je k dispozícii v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej ulici. Vratná zábezpeka za bicykel je 50 eur.

Tieto bicykle si môžu záujemcovia o jazdu po meste zapožičať zadarmo. Zložiť musia len vratnú zábezpeku vo výške 50 eur. (Autor: js)

Prevádzku bezplatnej požičovne bicyklov zriadilo mesto v rámci projektu Vybudovanie cyklotrás v meste Piešťany, ktorý je spolufinancovaný zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Od 24. augusta je pre širokú verejnosť k dispozícii desať bicyklov, ktoré je možné si zapožičať z priestorov Piešťanského informačného centra na Pribinovej ulici č. 2 od utorka do piatka v čase 11:00-17:00. Zapožičanie je zadarmo, záujemca uhradí iba finančnú zábezpeku vo výške 50 eur, ktorú mu vrátia po odovzdaní bicykla. Bicykel bude záujemcovi zapožičaný na základe žiadosti o dočasné užívanie bicykla, predloženého dokladu totožnosti, podpísaného protokolu o odovzdaní a prevzatí hnuteľnej veci na dočasné užívanie a uhradení zábezpeky.

zdroj: piestany.sk

60 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 22. septembra 2023
Meniny má Móric, zajtra Zdenka