Superšportiaky prilákali stovky Piešťancov

  • Podujatia / Výstavy / Piešťany
  • 1. septembra 2021, 00:02

Charitatívna jazda Rally radosti 2021 sa prvýkrát zastavila ukázať nadupané kone pod kapotami drahých športových automobilov aj v Piešťanoch.

Rally radosti priťahuje pozornosť nielen vďaka charitatívnemu rozmeru. (Autor: js)

Bezmála štyri desiatky superšportiakov sa Piešťancom predstavili minulú nedeľu na Námestí SNP. Cieľom tohtoročnej jazdy naprieč Slovenskom bolo pomôcť vyzbierať prostriedky pre deti s nefrologickými (obličkovými) problémami. Minulý rok sa organizátorom podarilo vyzbierať vyše 30-tisíc eur.

Superšportiaky urobili radosť najmä mužskej časti populácie od chlapcov až po pánov v rokoch, ktorí sa v hojnom počte prišli na námestie pred radnicu zasnívať a započúvať do nadupaných motorov spolu s rodinami. Mohli ste vidieť luxusné značky ako Lamborghini, Ferrari, Jaguar, Mercedes, Porsche, Audi a ďalšie.

Účastníci trojdňovej jazdy sa zastavili v siedmich mestách a z Piešťan sa presunuli na Zámok Šimák v Pezinku. Organizátori veria, že sa vyzbiera viac finančných prostriedkov ako vlani.

102 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. júla. Tento deň je Svetovým dňom UFO. Meniny má Berta.
  • 02.07.2022, 00:05
  • Dobré ráno, Piešťany!
Posledný júnový štvrtok podvečer spozorovali požiar stohu slamy s rozlohou asi 1800 metrov štvorcových pri poľnohospodárskom družstve v Dolnom Lopašove.
  • 01.07.2022, 11:53
  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
sobota, 2. júla 2022
Meniny má Berta, zajtra Miloslav