Séria piatich vojenských hudobných festivalov vyvrcholí v nedeľu 22. augusta v Piešťanoch

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Piešťany
  • 20. augusta 2021, 14:17

Séria piatich vojenských hudobných festivalov vyvrcholí v nedeľu 22. augusta v Piešťanoch. Podujatie sa uskutoční v areáli Vojenského historického múzea. Hudobný program posledného tohtoročného LetoFestu bude pozostávať z vystúpení kapiel Zoči voči, Zverina, BijouTerrier a Heľenine oči. Na podujatí sa zúčastní aj Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica. Svoje schopnosti predvedie majster sveta vo fitnese Michal Barbier a o svojej kariére povie v rozhovore viac aj majsterka sveta v thajskom boxe Monika Chochlíková a tiež zlatá medailistka – vodná slalomárka Elena Kaliská. V tlačovej správe o tom informovala Mária Precner z tlačového oddelenia Ministerstva obrany SR.

(Autor: @VojenskyLetoFEST )

„Stretnutia s verejnosťou sú pre rezort obrany dôležité aj vzhľadom na to, že prácu profesionálnych vojakov v ideálnom prípade nemajú ako vidieť. Aj keď nepretržite strážime bezpečnosť štátu a nastupujeme pri krízových situáciách, takáto príležitosť prezentovať Ozbrojené sily SR je výnimočná a budeme sa snažiť byť k ľuďom bližšie aj ďalšími podujatiami,“ povedal minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO).

Športovci vojenského centra opäť podporia aj benefíciu v rámci Vojenského LetoFestu, do dražby venujú zaujímavé kúsky športového vybavenia. Výťažok získaný z dražby a rovnako tak aj z predaja tričiek s vojenskou tematikou bude tentokrát venovaný občianskemu združeniu Detská chirurgia – OZ SLNIEČKO NA CESTE, ktoré už takmer 10 rokov pomáha deťom po úraze alebo vážnom zranení pri dopravných nehodách.

(SITA)

27 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
  • 26.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 28. septembra 2023
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela