Pošta v Kruhovke od augusta končí

Slovenská pošta v uplynulých dňoch informovala, že prevádzka v piešťanskej Kruhovke od 1. augusta definitívne končí. Dôvodom je, že ju vyhodnotili ako neefektívnu.

(Autor: am)

Ako uvádza Slovenská pošta, služby budú pre obyvateľov zabezpečené Poštou 1 na Kukučínovej ulici, ale aj pobočkami s číslami 5 a 6, ktoré sa nachádzajú na Staničnej a na Ulici E. F. Scherera v budove PT Univerzál. „Obyvateľom mesta je k dispozícii aj BalíkoBOX (Adama Trajana 77, pri Kauflande), ktorý je dostupný 24 hodín a sedem dní v týždni,“ uvádza pošta v oficiálnom vyhlásení.

Pošta 4, ktorá roky slúžila obyvateľom Floreátu a okolia Vážskej ulice, bola zrušená preto, že ju vyhodnotili ako neefektívnu. Pošta totiž na základe schválenej stratégie spoločnosti rieši optimalizáciu svojej siete. Rozhodnutie zrušiť pobočku v Kruhovke urobili potom, čo vykonali analýzu pozostávajúcu z ekonomických a legislatívnych aspektov.

Výdaj nedoručených oznámených zásielok bude naďalej zabezpečovať hlavná pošta na Kukučínovej. 

395 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Zdenka, zajtra Ľubor