Pošta v Kruhovke od augusta končí

Slovenská pošta v uplynulých dňoch informovala, že prevádzka v piešťanskej Kruhovke od 1. augusta definitívne končí. Dôvodom je, že ju vyhodnotili ako neefektívnu.

(Autor: am)

Ako uvádza Slovenská pošta, služby budú pre obyvateľov zabezpečené Poštou 1 na Kukučínovej ulici, ale aj pobočkami s číslami 5 a 6, ktoré sa nachádzajú na Staničnej a na Ulici E. F. Scherera v budove PT Univerzál. „Obyvateľom mesta je k dispozícii aj BalíkoBOX (Adama Trajana 77, pri Kauflande), ktorý je dostupný 24 hodín a sedem dní v týždni,“ uvádza pošta v oficiálnom vyhlásení.

Pošta 4, ktorá roky slúžila obyvateľom Floreátu a okolia Vážskej ulice, bola zrušená preto, že ju vyhodnotili ako neefektívnu. Pošta totiž na základe schválenej stratégie spoločnosti rieši optimalizáciu svojej siete. Rozhodnutie zrušiť pobočku v Kruhovke urobili potom, čo vykonali analýzu pozostávajúcu z ekonomických a legislatívnych aspektov.

Výdaj nedoručených oznámených zásielok bude naďalej zabezpečovať hlavná pošta na Kukučínovej. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína