Výjazdy hasičov v súvislosti s včerajšími búrkami

  • Spravodajstvo / Región
  • 29. júla 2021, 08:42

V súvislosti s hydrometeorologickými výstrahami, vydané Slovenským hydrometeorologickým ústavom zo dňa 28. júla, príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Trnavskom kraji zasahovali celkom 3-krát. Hasiči z hasičskej stanice v Trnave zasahovali 1-krát a hasiči z hasičskej stanice v Piešťanoch 2-krát.

(Autor: DHZ Veľké Kostoľany)

Išlo o odstraňovanie spadnutých stromov na cestách a na jednom osobnom motorovom vozidle. Pri udalostiach zasahovalo spolu sedem príslušníkov a boli nasadené 3 kusy hasičskej techniky. K zásahom boli privolané aj dobrovoľné hasičské zbory obcí Veľké Kostoľany, Chtelnica, Madunice, Malženice, Kátlovce, Krakovany, Lošonec a Vrbové celkom 9-krát.

Celkovo zasahovalo  34 členov dobrovoľných hasičských zborov a nasadených bolo 9 kusov techniky. Dobrovoľní hasiči odstraňovali spadnuté stromy z cestných komunikácií a jeden krát aj z telefónneho vedenia.

TS KR HaZZ v Trnave

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 23. januára. Tento deň je Dňom patriotizmu. Meniny má Miloš.
  • 23.01.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 23. januára 2025
Meniny má Miloš, zajtra Timotej