Podpora v oblasti informačných technológií

  • Inzercia
  • 26. júla 2021, 07:00

Spoločnosť Knébl so sídlom v Piešťanoch sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti výpočtovej techniky, počítačových sietí a IT podpory.

pixabay.com

Našim klientom poskytujeme PODPORU telefonicky, formou vzdialenej správy alebo v prípade potreby osobne u vás vo firme ( On – Site ).

Vzdialená správa. Na vašom počítači nainštalujeme program TeamViewer (program na vzdialenú správu). V prípade, že potrebujete našu pomoc zavoláte nám a spustíte spomínaný program. Nadiktujete nám ID a heslo a my sa o váš počítač postaráme. Je to veľmi rýchly spôsob, ako riešiť váš problém s počítačom.

Zmluvný SERVIS u klienta do druhého pracovného dňa (NBD On-Site). Havarijný SERVIS ( v pracovnej dobe klienta ) do 4 hodín od nahlásenia. Plánovanú údržbu na POČÍTAČOCH našich klientov vykonávame počas pracovných dní prevažne v čase ich neprítomnosti na pracovisku ( napríklad lekár , voľno a podobne ). Pre našich klientov poskytujeme PODPORU ( v nevyhnutnom rozsahu ) i mimo servisné hodiny i počas dní pracovného voľna bez príplatku. Plánovanú údržbu na SERVEROCH vykonávame počas víkendu a mimo pracovnej doby našich klientov.

Jednotná hodinová sadzba pre našich klientov za všetky uvedené služby a vykonané práce 25 EUR / 1 hodina. Žiadne príplatky.Denná podpora vašich firemných používateľov ( zamestnancov ) už od 25 EUR mesačne / 1 počítač.

Prázdninový čas je ideálnou príležitosťou urobiť údržbu a upgrade IT systémov vo vašej firme. Novým klientom poskytneme v tomto období 20 % zľavu na naše služby a vykonané práce.

Bezplatná konzultácia.

Radi si dohodneme termín stretnutia u vás vo firme.

PODPORUJ(E)ME Lokálne Firmy.

Ďalšie informácie : www.knebl.sk , www.facebook.com/knebl.sk

Kontaktujte nás : office@knebl.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

2 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Móric, zajtra Zdenka