Branný deň s piešťanskou mestskou políciou

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 2. júla 2021, 10:15

Mestská polícia v Piešťanoch zorganizovala v rámci prevencie kriminality dňa 28. júna branný deň pre ZŠ Mojmírova ul., ktorého sa zúčastnili 5. a 6. ročníky a Spojená základná škola.

(Autor: MsP Piešťany)

Pre deti bol pripravený zaujímavý program, najskôr sa predviedli členovia Kynologického klubu Bodona s ukážkami výcviku psov, mnohí z účastníkov sa hneď informovali, či by mohli prísť aj so svojimi psíkmi a absolvovať s nimi výcvik.

Pripravené boli stanovištia s ukážkami výzbroje a výstroje príslušníkov Mestskej polície Piešťany a príslušníkov PZ SR  z Obvodného oddelenia PZ v Piešťanoch a streľbami zo vzduchovky, o ktoré bol záujem až do odchodu žiakov z areálu. Pre tých, ktorí mali záujem si opekať na ohni, bolo pripravené ohnisko a neodradilo ich ani horúce letné počasie.

Deti si aj zašportovali, zahrali sa s loptami, či preťahovali lanom. A na záver sa prišli poďakovať za zaujímavo strávený deň a už cupitali do školy, veď koniec školského roka už bol na dosah, tak sme si zaželali krásne prázdniny, aby sme sa tu opäť o rok mohli spoločne stretnúť.

Viera Dominová, MsP Piešťany

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 18. apríla. V tento deň sa v roku 1901 narodil MUDr. Emil Veselý, lekár, prednosta a primár…
  • 18.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Známy slovenský herec Jozef Vajda sa chystá oživiť kúpeľné mesto Piešťany humorom a smiechom. Od 16. do 19. augusta sa…
  • 19.04.2024, 08:32
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
piatok, 19. apríla 2024
Meniny má Jela, zajtra Marcel