Elektronické pokladne do obchodov sa neustále menia

  • Inzercia
  • 28. júna 2021, 18:20

Ste spokojný so službami aktuálneho poskytovateľa pokladní?Poradíme vám, čo robiť, keď spokojný nie ste.Nie je to nič zložité. Dá sa nájsť mnoho firiem, ktoré sa touto službou zaoberajú a sú kvalitné a certifikované. Nie je určite nič príjemné, keď zákazník musí čakať niekoľko minút len na to, aby mohol zaplatiť a aj to mu nemusí byť nakoniec umožnené. Štandardy sa posúvajú veľkou rýchlosťou, a preto treba neustále sledovať, čo ponúka konkurencia a či by nebolo výhodnejšie ísť do toho tiež.

Zdroj obrázku: Robert Kneschke / Shutterstock.com

Lepší a výhodnejší systém môže byť u konkurencie

Viacero počítačov sa zvykne bežne zaseknúť. Ide predsa len o stroje, ktoré môžu mať chybu alebo jednoducho nestíhajú, pretože je príliš veľké teplo. Keď už takáto situácia nastane, je dobré mať čo najrýchlejšiu a najlepšiu podporu. Vy ste predsa obchodník a nerozumiete sa do techniky pokladne. Ak takúto nonstop podporu nemáte, niečo je asi zlé. Vyberajte si moderné firmy, ktoré idú naozaj s dobou. Systém ekasa bol zavedený už relatívne dávno, takže bol dosť dlhý čas na vyriešenie rôznych chýb. Môže sa stať, že vám dokonca nejde internet, pre väčšinu takýchto pokladní to je koniec a musí sa čakať na spustenie siete. Niektoré ale dokážu fungovať aj offline, čo je najmä v podzemných baroch alebo reštauráciách, kde je zložitejšie signál chytiť, obrovská výhoda.

Všetko pod jednou strechou

Viacero firiem ponúka niekoľko možností. Záleží len na tom, čo vám vyhovuje. Ak je vaša ekasa potrebná v obchode alebo niekde, kde sa chodí platiť na pult, zaobstarať si môžete väčší stroj s veľkým displejom a klasickou tlačiarňou na bloky. Niekde sa hodí menší tablet a niekde sú zase drobné, prenosné kasy na nezaplatenie. Najmä pre čašníkov, ktorí chodia neustále medzi stolmi a potrebujú aj platobný terminál, ktorý je v tom stroji už dávno zabudovaný. Nejde pritom ani o drahú investíciu, stačí len vedieť, kam sa na internete pozerať. Nezabúdajte ani na záruku, ktorú dostanete v každej dobrej spoločnosti.

Zdroj obrázku:

Robert Kneschke / Shutterstock.com

147 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 21. septembra. Tento deň je Svetovým dňom Alzheimerovej choroby, Svetovým dňom vďačnosti a Medzinárodným dňom mieru. Meniny…
  • 20.09.2023, 21:20
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 21. septembra 2023
Meniny má Matúš, zajtra Móric