Hasiči zastavovali pretekajúcu vodu z vane či hasili topoľové „páperie“

Uplynulý týždeň bol pre piešťanských profesionálnych hasičov vcelku pokojný až na dva pomerne kuriózne prípady vo Vrbovom a v Ratnovciach.

ilustračný obrázok (Autor: HaZZ)

V pondelok 14. júna vyrážali do Vrbového, kde si nešťastník v bytovke na treťom poschodí napúšťal vodu do vane a vytopil pritom prvé a druhé poschodie pod jeho bytom. Zakročili až hasiči uzatvorením hlavného prívodu vody v domovej stupačke.

V utorok hasičov privolali do Ratnoviec k údajnej zrážke motorového vozidla s chodcom. Aspoň tak to prezentoval postihnutý chodec. Ako sa však ukázalo aj za pomoci bezpečnostných kamier, alkoholom poriadne podgurážený chodec spadol sám a okoloidúci vodič sa pri ňom len pristavil, aby mu pomohol na nohy, a takmer mal z toho opletačky zo zákonom.

V stredu 16. júna horelo „páperie“ z topoľov v Maduniciach. Vďaka včasnému zásahu hasičov sa v týchto tropických horúčavách oheň nerozšíril a nenastali škody ani na majetku, ani na zdraví. 

17 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Zdenka, zajtra Ľubor