Z miest nehôd ušli: Polícia hľadá svedkov dvoch dopravných kolízií v Sokolovciach a obci Banka

  • Krimi / Spravodajstvo / Región
  • 11. júna 2021, 11:44

Dopravní policajti z Piešťan vyšetrujú okolnosti dvoch dopravných nehôd. Pri oboch, po zrážke jeden z účastníkov z miesta nehody odišiel.

(Autor: Polícia SR - Trnavský kraj)

V sobotu, 22. mája, došlo v poobedných hodinách k zrážke dvoch áut v obci Sokolovce. Vodič na Audi Q5 s nemeckým evidenčným číslom, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy. Pravou stranou auta narazil zozadu do auta Seat Leon, ktoré išlo pred ním. Vodič Audi po chvíli z miesta nehody odišiel. Malo by ísť o muža vo veku asi 30 až 35 rokov, podľa popisu mal byť holohlavý, mal mať vyrastenú bradu a obviazanú ľavú ruku.

Ďalšia nehoda sa stala v piatok, 4. júna, v podvečerných hodinách. V obci Banka sa čelne zrazili dve vozidlá VW Passat. V jednom z nich sa viezla 31 ročná žena s dvomi maloletými deťmi. Druhé auto, s bratislavskými značkami, šoféroval neznámy vodič. Ten sa pri jazde pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a prešiel do protismeru. Nasledovala čelná zrážka, po ktorej vodič z miesta nehody odišiel. Mamička a ani jej deti sa pri zrážke nezranili. Policajti prítomnosť alkoholu v jej dychu nepotvrdili.

Pokiaľ ste niektorú z dopravných nehôd videli, máte akékoľvek informácie súvisiace so zrážkami, prípadne máte videozáznam, zavolajte na policajnú linku 158, príďte osobne na dopravný inšpektorát v Piešťanoch, alebo napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 16. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom afrického dieťaťa. Meniny má Blanka, Bianka.
  • 16.06.2021, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 16. júna 2021
Meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf