Pohľad na Piešťany z vtáčej perspektívy

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 10. júna 2021, 00:01

Už Leonardo da Vinci tvrdil, že keď vyskúšate lietanie, budete navždy chodiť po Zemi s očami otočenými k nebu, pretože tam ste boli a tam sa vždy budete chcieť vrátiť. Vidieť Piešťany zhora je zážitok nielen na jar, keď je všetko zelené a počasie na lietanie vie byť priam ideálne.

Prelet smerom k Tescu a sídlisku Nikola Teslu.

Piešťany sú zhora naozaj krásne. Plné zelene. A navyše máte pocit, že ste povznesení nad všetko, k čomu máte tam dole výhrady. Zhlboka sa nadýchnete a to vás uzemní. Tento zážitok, ktorý vám môžeme prostredníctvom fotografií sprostredkovať, nám umožnila Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany, ktorá pre novinárov minulý týždeň pripravila info cestu s príznačným názvom „Ale je tu krásne”.

Pokochajte sa spolu s nami zábermi z vtáčej perspektívy. Pri pohľade tam hore si budeme pripomínať vyhliadkový let malým štvormiestnym vrtuľníkom, ktorého šikovný pilot nás za pár minút previedol ponad mesto snov.

V pravom dolnom rohu je časť vonkajšej expozitúry vojenského historického múzea, vľavo je letisko.
Najdlhšia slovenská rieka Váh je v Piešťanoch jedinečnou súčasťou mesta, čo je
zhora vidno ako na dlani.
Kúpeľný ostrov a jeho 60-hektárová rozloha, v pozadí Sĺňava.
Ratnovská zátoka a časť Sĺňavy.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia