Dopravná nehoda pred odbočkou do ekoparku

  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
  • 1. júna 2021, 00:01

Piešťanskí hasiči opäť v rozpätí krátkej doby zasahovali pri dopravnej nehode na výpadovke z Piešťan na Drahovce pri odbočke do ekoparku. Privolali ich však aj k vyčerpávaniu vody zo zaplavenej pivnice či k horiacemu autu.

ilustr. foto. (Autor: FB SOS odťahová služba Piešťany)

V pondelok 26. mája v dopoludňajších hodinách privolali hasičov k horiacemu autu na Ulici A. Hlinku pri nákupnom centre. Aj vďaka haseniu majiteľom vozidla nedošlo k rozšíreniu ohňa na vedľa stojace auto a hasiči požiar dohasili.

Následne hasiči zasahovali vo Veľkom Orvišti, kde potrebovali zo zaplavenej pivnice rodinného domu odčerpať vodu ako dôsledok výdatných dažďov.

V sobotu 29. mája si veľké množstvo motoristov zvolilo ako miesto svojej víkendovej návštevy ekopark na výpadovke z Piešťan na Drahovce. A tak ako nedávno vodiči odbočujúcich áut na ceste prvej triedy, kde rýchlosť nie je obmedzená, opäť spôsobili dopravnú nehodu. Tentoraz sa však zranilo i malé dieťa. Štyria dospelí vyviazli bez zranení.

V nedeľu ukončili hasiči svoj pracovný týždeň hasením plastových vencov horiacich na hrobe na cintoríne na Bratislavskej ceste.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 13. júna. V roku 1934 sa vo Veľkých Kostoľanoch narodil spisovateľ Jozef Pavlovič. Meniny má Anton.
  • 13.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 12. júna. Tento deň je Svetovým dňom proti detskej práci. V roku 1935 sa v Piešťanoch narodil…
  • 12.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 13. júna 2024
Meniny má Anton, zajtra Vasil