ELEMONT bezpečnostné a kamerové systémy: Kvalitne a spoľahlivo už 20 rokov

  • Inzercia
  • 26. apríla 2021, 10:00

Piešťanská spoločnosť Elemont bezpečnostné a kamerové systémy, s. r. o., dlhodobo a spoľahlivo ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky. Vedeli ste o tom, že firma na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov? Má stabilných kmeňových zamestnancov, ktorí práci skutočne rozumejú, a tak vďaka svojim znalostiam a bohatým skúsenostiam ponúkajú zákazníkom kvalitné služby.

(Autor: Elemont)

Elemont ponúka široké portfólio služieb, ktoré sú zamerané na elektronické bezpečnostné systémy, kamerové systémy, elektroinštalácie, technickú správu objektov i havarijný servis v oblasti elektro.

Do ponuky spoločnosti Elemont patria aj dodávky a montáže dorozumievacích a prístupových komunikačných systémov, ktoré ocenia najmä majitelia a vlastníci bytových domov. Medzi dlhoročných klientov spoločnosti patria Bytový podnik Piešťany, Bytové družstvo sídliace v Piešťanoch, no Elemont taktiež stojí za realizáciou bezpečnostných systémov spoločnosti Porsche

Werkzeugbau v Hornej Strede.

„Naším krédom je ponúkať klientom najkvalitnejšie služby, preto si v plnej miere uvedomujeme, že je to možné len s kvalifikovaným personálom, ktorý sa vo svojej práci vyzná a robí ju s nadšením. Zamestnanci sú pravidelne školení, sú flexibilní a vedia zákazníkom s ich požiadavkami pomôcť veľmi rýchlo,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Patrik Drobný.

Každý problém sa zamestnanci snažia vyriešiť k spokojnosti zákazníka, aby by po nich zostala kvalitne odvedená práca. Firma teda stavia predovšetkým na poskytovaní kvalitných služieb vykonaných rýchlo a na profesionálnej úrovni.

(inz)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína