Služby mesta vyzdobili Námestie slobody veľkonočnými dekoráciami

Veľká noc už klope na dvere a víta ju nádherné počasie. Aj v Piešťanoch si ho rodiny užívajú v rámci prechádzok, počas ktorých neraz zájdu aj do centra mesta. Vďaka Službám mesta Piešťany a ich dekorovanému Námestiu slobody sú tieto pochôdzky opäť o čosi príjemnejšie.

Na Námestí slobody "vykúkajú" spoza kvetov aj tieto zajačiky. Foto: am

O veľkonočnú výzdobu sa postarali pracovníci Služieb mesta Piešťany naprieč všetkými jeho strediskami. „Chceli sme spíjemniť veľkonočnú atmosféru, potešiť detičky. Snažili sme sa využiť prírodné materiály, drevo, konáre,“ priblížila nám riaditeľka služieb mesta Hana Dupkaničová s tým, že približne týždeň dekorácie vyrábali v dielňach a potom ich v priebehu dňa osadili na námestie. „Ako riaditeľka služieb mesta ďakujem svojim pracovníkom za dobre odvedenú prácu,“ dodala H. Dupkaničová.

Dekorácie si budete môcť pozrieť ešte celý týždeň a víkend po Veľkej noci, potom ich pracovníci z námestia odstránia a uskladnia v dielňach do budúceho roka.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína