Potrebujete prepraviť tovar? Stavte na kvalitného prepravcu

  • Inzercia
  • 26. marca 2021, 16:00

Samotná preprava tovaru ku koncovému zákazníkovi je tak isto dôležitá, ako kvalita vášho produktu či služby. Vo väčšine prípadov však prepravu vášho tovaru nemáte v rukách vy, a preto je mimoriadne dôležité staviť na kvalitného prepravcu.

Foto: Sorapop Udomsri / Shutterstock.com

Ste majiteľ internetového obchodu a vymysleli ste skvelý produkt, ktorý pomôže zlepšiť vašim zákazníkom život.

S láskou tento produkt zabalíte a odešlete ho zákazníkovi. V tom, sa však niečo pokazí, keďže zákazníkovi príde produkt mierne poničený a vy, ako majiteľ, tak máte zas viac starostí s vybavovaním reklamácie.

Podobný príbeh, s prepravou tovaru, zažil už určite každý majiteľ e-shopu alebo niekto, kto predával svoje veci. Práve kvôli tomu, je mimoriadne dôležité si vyberať kvalitného prepravcu.

Ako si vybrať kvalitného prepravcu?

Je jedno či potrebujete poslať balík do Čiech alebo len v rámci našej republiky. Zabezpečiť to, aby váš tovar prišiel ku koncovému zákazníkovi v poriadku a pomerne rýchlo, je kľúčové, pri celkovom hodnotení vášho produktu a služby.

Preto vám odporúčame staviť na kvalitného prepravcu, ktorý sa najčastejšie vyznačuje tým, že disponuje väčším množstvom vozidiel a šoférov, ktorí dokážu váš tovar expresne rýchlo doručiť.

V tejto dobe, ovplyvnenej pandémiou, taktiež netreba zabúdať na bezpečnosť pri predávaní zásielok. Je preto fajn si vyberať spoločnosti, kde si môžete byť istý, že každý kuriér v prepravnej spoločnosti je vybavený ochranným respirátorom alebo rúškom a interiér vozidiel sa pravidelne dezinfikuje.

Nezameriavajte sa na cenu

To, v akom stave a ako rýchlo príde váš tovar k vášmu zákazníkovi zohráva kľúčovú úlohu v jeho spokojnosti. Odporúčame vám tak pri výbere prepravnej spoločnosti nešetriť na cene a uprednostniť kvalitu aj za cenu vyšších poplatkov.

Slová na záver

Logistika zohráva pri úspešnom fungovaní vášho predaja mimoriadne dôležitú úlohu a rozhodne by ste ju nemali podceňovať. Správnym výberom prepravnej spoločnosti si môžete byť istý, že váš tovar príde k vašim zákazníkom v poriadku a expresne rýchlo.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 16. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom afrického dieťaťa. Meniny má Blanka, Bianka.
  • 16.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Pred 85 rokmi, presne 7. júna 1939, odletelo z piešťanského letiska osem príslušníkov 3. leteckého pluku Milana Rastislava Štefánika s…
  • 16.06.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je utorok 18. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom piknikov. Meniny má Vratislav.
  • 18.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 17. júna. Tento deň je Svetovým dňom boja proti rozširovaniu púští a sucha. Meniny má Adolf.
  • 17.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 19. júna 2024
Meniny má Alfréd, zajtra Valéria