Už zajtra otvárajú výdajné okienko knižnice!

Milovníci kníh, bakalári, diplomanti a všetci, ktorí túžobne čakali na možnosť vypožičania si literatúry, majú dôvod na radosť. Od utorka 23. marca piešťanská mestská knižnica otvára výdajné okienko.

Do knižnice medzičasom pribudlo množstvo knižných noviniek. Foto: FB Mestská knižnica mesta Piešťany

Zlepšujúca sa epidemiologická situácia teší aj priaznivcov literatúry. „Otvárame knižnicu cez výdajné okienko. Služby budeme poskytovať v obmedzenom režime v pracovné dni v čase od 9.00 do 17.00 hodiny,“ informovala piešťanská knižnica prostredníctvom svojich webstránok a facebookovej stránky koncom minulého týždňa.

Ako ďalej uvádzajú, knihy bude možné vrátiť a výpožičky budú poskytovať na základe predchádzajúcej rezervácie. Objednávky teda zasielajte prostredníctvom rezervačného systému v online katalógu alebo e-mailom na info@kniznica.sk a dospele@kniznica.sk. Dostupnosť požadovaných kníh si môžete overiť v online katalógu. Po potvrdení objednávky pracovníkmi knižnice si budete môcť objednané tituly vyzdvihnúť.

Bude potrebné dodržiavať všetky v súčasnosti platné protiepidemické opatrenia. Pri vyzdvihovaní objednávky je potrebné mať respirátor FFP2 a mať so sebou certifikát o testovaní nie starší ako 7 dní alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 nie staršie ako tri mesiace, prípadne potvrdenie o zaočkovaní.

0 Shares

Najnovšie správy

Žiaci tanečného súboru Austedis pod vedením učiteľky Miriam Šupenovej zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch predviedli svoje tanečné schopnosti v…
  • 26.03.2023, 00:01
  • Mladí dnes / Piešťany
Dnes je utorok 28. marca. Tento deň je Dňom učiteľov. Meniny má Soňa.
  • 27.03.2023, 22:44
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 27. marca. Tento deň je Svetovým dňom divadla. Meniny má Alena.
  • 26.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 29. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti hluku. Meniny má Miroslav.
  • 28.03.2023, 22:20
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 28. marca 2023
Meniny má Soňa, zajtra Miroslav