Ako nakupovať dioptrické okuliare online?

 • Inzercia
 • 13. marca 2021, 11:00

Akonáhle obdržíte lekársky predpis na dioptrické okuliare, čelíte dileme: Kde si okuliare zaobstarať? Mali by ste si ich kúpiť v obchode s optikou vo vašom okolí alebo si ich objednať online? Ak sú vašimi hlavnými prioritami náklady a pohodlie, môže byť najlepšou voľbou nákup okuliarov online.

(Autor: Rawf8 / Shutterstock.com )

Výhody nákupu dioptrických okuliarov online:

 • Konkurencia– predtým, ako si vyberiete tie správne dioptrické okuliare môžete navštíviť viacero e-shopov.
 • Informovanosť– môžete získať veľa informácií bez toho, aby ste museli navštíviť optiku.
 • Rôznorodosť–široký výber štýlov, farieb a doplnkov.
 • Financie – môžete ušetriť peniaze a vybrať si tú najvýhodnejšiu ponuku.
 • Pohodlie a rýchlosť– nemusítestrácať úsilie a čas jazdením do obchodu. Objednávate si ich zo súkromia domova a budú vám doručené až k dverám.

Zaobstarajte si predpis

Najskôr sa poraďte s miestnym optometristom a podstúpte vyšetrenie, na základe ktorého zistíte, aké dioptrické okuliare potrebujete.Predpis určí či potrebujete šošovky na diaľku, na čítanie alebo bifokálne šošovky, pripadne šošovky na korekciu astigmatizmu.Pri nákupe okuliarov sú však dôležité aj ďalšie čísla, ako je šírka šošovky, nazývaná aj veľkosť oka, šírka nosníka, prípadne aj dĺžka bočnice. Tieto hodnoty budete tiež zadávať pri nákupe svojich okuliarov online.

Kde nájdete okuliare online

Na trhu existuje veľké množstvo e-shopov, ktoré ponúkajú širokú škálu okuliarov. Každý e-shop s okuliarmi vám nepochybne poskytne presný postup a pomoc, ako vybrať tie najlepšie okuliare. Cez filter jednoducho vyhľadáte, či chcete detské, pánske alebo dámske okuliare podľa cenového rozpätia. Ďalej sa musíte rozhodnúť pre celorámové, polorámové alebo bezrámové okuliare, a rovnako môžete vo filtri zadať aj materiál rámu.

Výber správneho rámu, ktorý vyhovuje vašej tvári

Výber nových dioptrických okuliarov je dlhý proces a v konečnom dôsledku môže mať obrovský vplyv na to, ako vyzeráte. Okuliare už nie sú vnímané len ako pomôcka, ktorá pomáha vášmu videniu. V dnešnom, neustále sa rozvíjajúcom, svete módy, v ktorom žijeme, sú okuliare odrazom vášho osobného imidžu alebo ozdobným šperkom, ktorý vylepšuje vaše črty tváre. Skvelou voľbou môžu byť aj elegantné Cazal okuliare, ktoré podčiarknu váš celkový look.Rozhodne nepodceňujteto, či sa hodia k vašej tvári, a preto venujte tomuto kroku dostatočný čas.

Skompletizujte svoju objednávku

Po výbere dokonalého rámu, zadaní informácií o predpise, pridaní akýchkoľvek povrchových úprav a doplnkov, skontrolovaní záruk a pravidiel vrátenia tovaru u online predajcu, je čas dokončiť objednávku, na základe ktorej vaše nové okuliare môžete očakávať do niekoľkých dní alebo týždňov.

1 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
 • 25.02.2024, 00:01
 • Dobré ráno, Piešťany!
Téma piešťanského aquaparku na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva opäť po dlhej dobe ožila. V rámci bodu, ktorý sa zaoberal aktualizáciou…
 • 23.02.2024, 00:01
 • Piešťany / Spravodajstvo
nedeľa, 25. februára 2024
Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor