Výtlky na A. Dubčeka už zaplátali

Pred dvomi týždňami sme v Piešťanskom týždni uverejnili sériu fotografií, na ktorých sme zachytili výtlky na cestách v Piešťanoch. Netrvalo dlho a tie najväčšie jamy sú opravené.

Do opráv poškodených ciest sa Služby mesta Piešťany pustili hneď po oteplení. (Autor: am)

Jedna z najpoškodenejších bola v uplynulom čase Ulica A. Dubčeka. Počas zimných mesiacov sa na nej robia výtlky opakovane – už roky v tých istých miestach, pričom z dlhodobého hľadiska nepomáha ani niekoľkonásobná oprava. Cesta by si už žiadala komplexnú rekonštrukciu, avšak na tú si ešte asi domáci počkajú, keďže v mestskom rozpočte takáto položka nefiguruje. Pomôcť teda môže len pravidelné nasadenie pracovných síl.

A keďže mrazy vystriedalo teplé, takmer až jarné počasie, ktoré je pre asfaltovanie komunikácií nevyhnutné, pracovníci Služieb mesta Piešťany to využili a hlboké výtlky opravili. Vďaka tomu sa vodiči už nemusia dostávať do nepríjemných dopravných situácií pri obchádzaní jám cez protismer a ohrozovať zdolávaním tankodrómu svoje štvorkolesové tátoše. 

53 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Pieskoviská v Piešťanoch sa pomaly pripravujú na nájazdy malých návštevníkov. Zašpinenému a vyfúkanému piesku po zime odzvonilo a bol nahradený…
  • 01.03.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich