Výtlky na A. Dubčeka už zaplátali

Pred dvomi týždňami sme v Piešťanskom týždni uverejnili sériu fotografií, na ktorých sme zachytili výtlky na cestách v Piešťanoch. Netrvalo dlho a tie najväčšie jamy sú opravené.

Do opráv poškodených ciest sa Služby mesta Piešťany pustili hneď po oteplení. (Autor: am)

Jedna z najpoškodenejších bola v uplynulom čase Ulica A. Dubčeka. Počas zimných mesiacov sa na nej robia výtlky opakovane – už roky v tých istých miestach, pričom z dlhodobého hľadiska nepomáha ani niekoľkonásobná oprava. Cesta by si už žiadala komplexnú rekonštrukciu, avšak na tú si ešte asi domáci počkajú, keďže v mestskom rozpočte takáto položka nefiguruje. Pomôcť teda môže len pravidelné nasadenie pracovných síl.

A keďže mrazy vystriedalo teplé, takmer až jarné počasie, ktoré je pre asfaltovanie komunikácií nevyhnutné, pracovníci Služieb mesta Piešťany to využili a hlboké výtlky opravili. Vďaka tomu sa vodiči už nemusia dostávať do nepríjemných dopravných situácií pri obchádzaní jám cez protismer a ohrozovať zdolávaním tankodrómu svoje štvorkolesové tátoše. 

53 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 19. marca. Tento deň je Sviatkom sv. Jozefa. Meniny má Jozef.
  • 18.03.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 20. marca. Tento deň je Svetovým dňom divadla pre deti a mládež, Medzinárodným dňom šťastia a Svetovým…
  • 19.03.2023, 22:24
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 20. marca 2023
Meniny má Víťazoslav, zajtra Blahoslav